Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAMurański komentuje wczorajsze wystąpienie Pasuta: W imieniu własnym i matki dziękujemy Robercie!

Murański komentuje wczorajsze wystąpienie Pasuta: W imieniu własnym i matki dziękujemy Robercie!

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił skomentować wczorajsze wystąpienia Roberta Pasuta na pierwszej konferencji FAME MMA 18. Przypomnijmy, że Pasut kolegował się z Mateuszem Murańskim.

Murański

Robert w pewnym momencie postanowił poruszyć temat zachowania ludzi, którzy w komentarzach pisali o przyczynie zgonu Mateusza. Ponadto Pasut również wspomniał o osobach, które szybko pojawiały się przy kamerach i wypowiadały się w sprawie śmierci freak fightera. To nie koniec, bowiem Robert wspomniał także o bezdechu sennym, na który Mateusz cierpiał.

Robert Pasut już dwudziestego maja stoczy swój trzeci pojedynek w FAME MMA. Podczas 18 edycji w Łodzi dojdzie do jego starcia w formule K-1 (małe rękawice) z Dawidem ”Dzinoldem” Rzeźnikiem.

Jacek Murański komentuje!

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił skomentować wystąpienie Roberta Pasuta. Ponadto ”Muran” wypowiedział się o Arkadiuszu Tańculi.

Robert Pasut Abstrachuje.TV w imieniu własnym i matki Mateusza Joanna Godlewska – Murańska dziękujemy. Po prostu Tobie Robert dziękujemy za dzisiejsze wystąpienie podczas konferencji. Może ktoś coś zrozumie.  Może uchroni to kogoś w przyszłości. Może powstrzyma . Może…. A ty Tańculo , który już kilka godzin po największej tragedii naszego życia autorytatywnie stwierdziłeś, że przyczyną dramatu naszego dziecka było samobójstwo i powodowany ślepą nienawiścią do mnie insynuowałeś pokrętnie winę ojca za śmierć syna… Tańcula wywołałeś tym samym ogólnopolskie ujadanie hien tobie podobnych nad jeszcze ciepłym ciałem naszego dziecka… Dziś właśnie dowiedziałem się skąd czerpałeś swoją wiedzę tego tragicznego dnia. Jak sam dziś publicznie stwierdziłeś cyt ” Jakaś prokuratorka( !!!!? ) smsa tobie w tej sprawie wysłała ” ( !!!!!!?) Kto tobie Tańcula wysłał takiego smsa? Prokuratorka? Tańcula naprawdę? Tańculo siewco nienawiści , ty naprawdę dziś to powiedziałeś, a przecież ty nie jesteś aż tak głupi żeby naprawdę wierzyć w to, że napisała do ciebie jakaś prokuratorka… Czyli cytując klasyka ” Ta prokuratorka była tylko w twojej głowie Tańcula ” i zrobiłeś to wszystko wtedy cynicznie i z rozmysłem… Arek Tańcula czyli : NIC NIE WIEM ALE SIĘ WYPOWIEM…byle cytowali ….Prawda Tańcula? Prawda? Prawda !

Robert Pasut Abstrachuje.TV w imieniu własnym i matki Mateusza Joanna Godlewska – Murańska dziękujemy. Po prostu Tobie Robert dziękujemy za dzisiejsze wystąpienie podczas konferencji. Może ktoś coś zrozumie . Może uchroni to kogoś w przyszłości. Może powstrzyma . Może….A ty Tańculo , który już kilka godzin po największej tragedii naszego życia autorytatywnie stwierdziłeś, że przyczyną dramatu naszego dziecka było samobójstwo i powodowany ślepą nienawiścią do mnie insynuowałeś pokrętnie winę ojca za śmierć syna…Tańcula wywołałeś tym samym ogólnopolskie ujadanie hien tobie podobnych nad jeszcze ciepłym ciałem naszego dziecka… Dziś właśnie dowiedziałem się skąd czerpałeś swoją wiedzę tego tragicznego dnia. Jak sam dziś publicznie stwierdziłeś cyt " Jakaś prokuratorka( !!!!? ) smsa tobie w tej sprawie wysłała " ( !!!!!!?) Kto tobie Tańcula wysłał takiego smsa? Prokuratorka? Tańcula naprawdę? Tańculo siewco nienawiści , ty naprawdę dziś to powiedziałeś, a przecież ty nie jesteś aż tak głupi żeby naprawdę wierzyć w to, że napisała do ciebie jakaś prokuratorka… Czyli cytując klasyka " Ta prokuratorka była tylko w twojej głowie Tańcula " i zrobiłeś to wszystko wtedy cynicznie i z rozmysłem… Arek Tańcula czyli : NIC NIE WIEM ALE SIĘ WYPOWIEM…byle cytowali ….Prawda Tańcula? Prawda? Prawda !

Posted by Jacek Murański on Wednesday, April 12, 2023

Zobacz także:

Nate Diaz wraca! Weteran UFC w boksie zmierzy się z… Jake’m Paulem! Widzieliście?

Tak to się dzieje naprawdę! O takim potencjalnym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. Nate Diaz w formule bokserskiej zmierzy się z jednym z najbardziej popularny youtuberów na świecie – Jake’m Paulem.

Denis Załęcki już po operacji więzadeł! W jej trakcie okazało się, że ma uszkodzone coś jeszcze! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce – Denis Załęcki jest już po operacji więzadeł krzyżowych w kolanie. Torunianin podzielił się ważną wiadomością w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis