MMA PLNajnowszeHighleagueMurański do walki będzie przygotowywał się… 10 dni! Zamierza wygrać turniej ku pamięci synowi!

Murański do walki będzie przygotowywał się… 10 dni! Zamierza wygrać turniej ku pamięci synowi!

Właśnie trwa drugi panel pierwszej konferencji High League 7, gdzie pojawili się wszyscy uczestnicy grand prix. Przypomnijmy, że kolejna freakowa edycja odbędzie się siedemnastego czerwca w Krakowie.

Murański

Wśród uczestników turniej jest oczywiście również Jacek Murański, który zdradził ile będzie w stanie przygotowywać się do najbliższego starcia. Innymi ogłoszonymi uczestnikami są Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak, Marcin ”El Testosteron” Najman, Mariusz ”Super Mario” Sobczak, Jakub ”Japczan” Piotrowicz, Dariusz ”Daro Lew” Kazmierczuk, Kacper ”Ludwiczek” Bociański oraz Piotr Lizakowski.

Murański ma na swoim koncie trzy zawodowe starcia. ”Muran” przegrał z Robertem Pasutem oraz dwukrotnie z Arkadiuszem Tańculą.

Jacek Murański pojawił się na konferencji!

Jacek Murański zdradził, że aktualnie trwa rehabilitacja. ”Muran” wyjawił, że do walki będzie mógł przygotowywać się dziesięć dni. Ponadto Murański zapewnił, że zrobi co może, aby wygrać grand prix ku pamięci synowi.

Jacek Murański około dwa miesiące temu wspominał, że robi porządek z kontuzjowaną ręką.

Dziś zakończyła się trwająca ponad dwa lata historia mojego więzadła RCL  łokcia prawego. Jak się w końcu okazało więzadło  to było od ponad dwóch lat cyt ” Całkowicie zerwane “,  były też ponadrywane cztery  palce prawej dłoni cyt .” Prawie całkowite uszkodzenie przyczepów prostowników”. Mateusz od ponad dwóch lat niemal codziennie powtarzał mi ” Tatuś zrób porządek z tą ręką “. Mati denerwował się  bo moje treningi  przy braku możliwości używania prawej ręki wyglądały koszmarnie słabo. Jak się już po odejściu Mateusza na drugą stronę okazało,  moja ręka  była przez  dwa lata nieprawidlowo diagnozowana …  Po pierwszej walce z Tanculą  w listopadzie2021 ( który jak się teraz okazuje walczył z gościem,  który miał zerwany biceps w lewej i więzadło w prawej ręce 😉 ),   miałem nawet operację usunięcia ciał wolnych – artroskopie prawego łokcia. Jak się teraz okazuje operację zupełnie niepotrzebną ( !!!). Bo nie ciała wolne ( odpryski kości i chrząstek ) były powodem chronicznego bólu mojej prawej ręki,  lecz CAŁKOWICIE ZERWANE WIĘZADŁO ,  które powodowało cyt “Całkowitą niestabilność prawego przedramienia (!). Po odejściu Mateusza ,  codziennie po kilkanaście razy  , niemal  obsesyjnie w mojej przestrzeni pojawiał się głos ” Tatuś zrób coś z tą ręką “… ” Tatuś ręka jest žle zdiagnozowana , zmień zespół lekarski ” . W końcu uległem… Faktycznie zmieniłem lekarzy i …. po tygodniu od tej decyzji byłem już po operacji. Jak się okazało wg . opinii lekarzy z zespołu operacyjnego  jeszcze kilka tygodni bez operacji i … nie mógłbym używać prawej ręki nawet do przekręcania kluczyków w stacyjce. Teraz czeka  mnie  jedynie 6 tygodni rehabilitacji.. Tak mam kontakt z Mateuszem …

Dziś zakończyła się trwająca ponad dwa lata historia mojego więzadła RCL łokcia prawego . Jak się w końcu okazało…

Posted by Jacek Murański on Monday, April 3, 2023

Cała konferencja poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=ZTR-JZ2HEFQ

Zobacz także:

Błachowicz chce odesłać Pereire do wagi średniej: Czasami myślę, że taka jest moja rola w UFC! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) jest pewny swego przed nadchodzącym hitowym pojedynkiem z Alexem Pereirą (7-2). Do ich kapitalnie zapowiadającej się walki dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City.

Piotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Walawski to młody zawodnik, który ciągle się rozwija i widać coraz większe postępy. Reprezentant BT Gym i Bks Olimp Szczecin udowodnił to podczas swoich ostatnich występów. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił w walce wieczoru Anaconda Fight League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis