MMA PLNajnowszeHighleague”Muran” nie zrobił wagi na czas! Mocne słowa na ważeniu: Uderz mnie! To twoja ostatnia szansa!

”Muran” nie zrobił wagi na czas! Mocne słowa na ważeniu: Uderz mnie! To twoja ostatnia szansa!

Jesteśmy po ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą High League 5, która odbędzie się w Łodzi. Co ciekawe Mateusz Murański nie zrobił wagi. ”Muran” chciał pokazać charakter i wypełnił limit, ale już po czasie. Tym samym stracił 15% swojej gaży.

Murański

Mateusz już jutro w swoje urodziny odnotuje debiut w kolejnej freakowej organizacji. Murański w formule K-1 ma do rozwiązania swoją mocną spinę z Pawłem Bombą.

Bomba jeszcze na konferencji postanowił podjąć temat zakładu. ”Muran” od razu zapewnił, że nie będzie żadnego zakładu – co nie spodobało się internautom.

Oto jak Murański skomentował nie zrobienie wagi na czas.

Chciałbym tylko dodać. Chciałem udowodnić wszystkim i przede wszystkim sobie, że zawsze walczę do ostatniego tchu, krwi czy końca. Mimo, że nie zrobiłem tej wagi w czasie, to chciałem udowodnić, że można wszystko co się chce. 

Mocne face to face!

Ostatnie face to face przed jutrzejszą galą High League 5. Było gorąco. Padło dużo mocnych słów.

Mateusz Murański: Co jutro trochę pon*** się! No uderz. Twoja ostatnia szansa, żeby mnie uderzyć, bo jutro nie trafisz. Uderz!

Paweł Bomba: No to załóż się. Pokaż jaja.

Mateusz Murański: No dawaj.

Paweł Bomba: Nie dotrzymujesz słowa, weź tą rękę.

Mateusz Murański: Jutro będziesz w klatce sam, ale nie przerywaj mi! Będę tylko ja, Ty i nasze pięści! Do jutra, będziesz moją świeczką, którą zdmuchnę na swoje urodziny.

Paweł Bomba: Zdmuchnąć, to sobie możesz. Nie dotrzymałeś słowa! Jesteś człowiekiem bez charakteru.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie! Widzieliście?

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO] Co wy na to?

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis