MMA PLNajnowszeMurańskiFrancuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO]

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO]

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Murański

Jacek wystąpił w co-main evencie gali FAME MMA 16, która odbyła się w Gliwicach. ”Muran” skrzyżował rękawice z Robertem Pasutem. Koniec walki nastąpił pod koniec drugiej odsłony.

Pasut od samego początku ruszył i wyprowadzał niskie kopnięcia. Widać było duży grymas bólu na twarzy ”Murana”. Robert zdobył obalenie i dość łatwo przeszedł do dosiadu. Ponadto podopieczny Przemysława Szyszki zza plecami szukał duszenia. Murański przetrwał kryzys i w drugiej rundzie trafił mocnym ciosem. Robert nie zamierzał ryzykować i ponownie był z góry w parterze. Tym razem już nie wypuścić okazji z rąk.

Tak to widzą Francuzi!

Jacek Murański i jego język francuski – jak sobie radzi? Na kanale Super Express Sport dziennikarz postanowił zapytać Francuzów czy wiedzą co mówi Jacek Murański.

Zobaczcie reakcje:

Mateusz Murański już w sobotę odnotuje debiut w kolejnej freakowej organizacji. ”Muran” podczas High League 5 w Łodzi w formule K-1 zmierzy się z Pawłem Bombą.

Zobacz także:

Pasternak spotkał Kwiecińskiego na konferencji High League 5: On ma coś z banią! Dziwny gość! Widzieliście?

Michał Pasternak (16-8) pojawił się na wczorajszej konferencji High League 5. Jak się okazuje ”Wampir” spotkał Alana Kwiecińskiego, za którym krótko mówiąc nie przepada. Pasternak całą sytuację skomentował w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Walka Najman-Murański zagrożona? ”Muran” stawia warunek: Ma nie dostać wypłaty jeżeli…

Pojawia się duży problem! Walka Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem jest mocno zagrożona? ”Muran” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zapewnił, że jeżeli nie zostaną spełnione jego warunki, to walka nie dojdzie do skutku. Przypomnijmy, że o tym zestawieniu mówi się już bardzo długo. Jest tutaj duży realny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis