MMA PLNajnowszeHighleagueNajman zarobi na walce z Muranem, ale tylko jeśli spełni jeden warunek. Da radę?

Najman zarobi na walce z Muranem, ale tylko jeśli spełni jeden warunek. Da radę?

Wygląda na to, że organizacja High League po ostatniej porażce “El Testosterona” postanowiła się zabezpieczyć. Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnym fanpage’u organizacji – Najman zarobi na walce z Muranem, ale tylko jeśli spełni jeden warunek.

Najman zarobi na walce z Muranem

Najman w ostatnim swoim występie przegrał po jednym z pierwszych ciosów z prezesem organizacji Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem. Starcie to odbyło się na gali z cyklu WOTORE.

Po tamtej walce w sieci pojawiły się nawet sugestie o odpuszczeniu przez Najmana tamtego starcia, choć sam po walce powtarzał, że faktyczny “potężny włodarz” był zawodnikiem, który trafił go najczyściej w jego karierze.

Najman zarobi na walce z Muranem, ale tylko jeśli spełni jeden warunek

High League mimo wszystko, chce się zabezpieczyć przed podobnym scenariuszem w walce Najmana z Jackiem Murańskim, do której to dojdzie 18 marca na gali High League 6 w katowickim Spodku.

Warunkiem otrzymania przez “El Testosterona” wynagrodzenia za tę walkę jest jego zwycięstwo bądź przegrana po więcej niż trzech minutach.

Jak myślicie – czy Marcin Najman da radę?

Wygląda jakby już teraz był bardzo zdeterminowany, by Murana posłać na deski:

Jeśli Marcin Najman przegra walkę w mniej niż 3 minuty, nie dostanie wynagrodzenia. Walka na zmodyfikowanych zasadach boksu birmańskiego 😎🔥

Posted by HIGH League on Saturday, December 10, 2022

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis