MMA PLJan BłachowiczWalker mocno po walce Błachowicz-Ankalaev: Dziękuję sędziowie, nie mamy nudnego mistrza!

Walker mocno po walce Błachowicz-Ankalaev: Dziękuję sędziowie, nie mamy nudnego mistrza!

Johnny Walker (19-7) na twitterze mocno skomentował main event UFC 282 w Las Vegas. Jan Błachowicz (29-9-1) stanął przed szansą odzyskania tytułu w wadze półciężkiej. ”Cieszyński Książę” po pięciu rundach zremisował z Magomedem Ankalaevem (18-1-1).

Walker

30-latek najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego pierwszego stycznia na gali UFC 283 w Rio de Janeiro. Walker skrzyżuje rękawice z Paulem Craigiem (16-5-1).

Walker do największej organizacji na świecie trafił w listopadzie 2018 roku. Brazylijczyk miał świetny początek, bowie wygrał trzy walki i wszystkie zakończył przed czasem. Kibice już widzieli Walkera bardzo wysoko… zaczęły się duże oczekiwania. Pojawiły się problemy, bo Johnny z następnych pięciu walk wygrał zaledwie jeden i był bliżej zwolnienia niż ponownego zaskoczenia publiczności.

Johnny w ostatnim starciu wrócił na odpowiednie tory. 30-latek podczas UFC 279 już pod koniec pierwszej odsłony zastopował Iona Cutelabę.

Mocny komentarz!

Johnny Walker (19-7) postanowił na twitterze mocno skomentować main event UFC 282 w Las Vegas. Po 5-rundach Jan Błachowicz zremisował z Magomedem Ankalaevem.

Dzięki sędziowie, nie mamy nudnego mistrza #UFC282 Już tęsknię za Jirim 😂

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis