MMA PLNajnowszeHighleagueDaro Lew ostrzega rywala przed walką: Jesteś już na mojej czarnej liście!

Daro Lew ostrzega rywala przed walką: Jesteś już na mojej czarnej liście!

Jesteśmy po drugiej konferencji High League 6, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Katowicach. Dariusz Kaźmierczuk już na początku zapewnił, że  najbliższy rywal pojawił się na jego czarnej liście. Powód? ”Ludwiczek” w jednym z wywiadów mocno obraził ”Daro Lwa”.

Lew

W main evencie zobaczymy drugą walkę Jarosława ”PashaBicepsa” Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem. Nie zabraknie ciekawych starć sportowych. Denis ”Bad Boy” Załęcki w boksie w małych rękawicach zmierzy się z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim, Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn podejmie w formule K-1 – Dawida ”Crazy” Załęckiego, a w MMA zobaczymy chociażby walkę Konrada Karwata z Denisem Labrygą.

Zobaczymy też natychmiastowy rewanż pomiędzy Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem, a Pawłem Jóźwiakiem.

Daro Lew zdenerwowany!

Dariusz Kaźmierczuk na drugiej konferencji podszedł do swojego przeciwnika i chciał wyjaśnić jedną sprawę. 

Gościu. Po pierwsze czy przeprosisz mnie za to co powiedziałeś na wywiadzie u Michała? Nie przeprosisz mnie? A wiesz przynajmniej za co? To od dziś jesteś na mojej czarnej liście, bo powiedziałeś, że wstydzisz się – że jestem Polakiem. Powinineś teraz za to dostać w mordę, ale oszczędze Cię. Jesteś na mojej czarnej liście, pamiętaj o tym. Nie śmiej się, bo z grzecznego Ludwiczka zrobiłeś się laleczką Chucky. Na początku taki grzeczny, a teraz taki zj****… Rozumisz?  

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=gCKlBq95SGs

Zobacz także:

Mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego: Zobaczycie w oktagonie co to będzie! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbyła się druga Konferencja Prasowa przed galą High League 6, na której to oglądaliśmy między innymi mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego.

Turyński chętny na walkę z Sararą na PGE: Do teraz się chełpi, że mnie pokonał! [WIDEO] Co wy na to?

Michał Turyński w rozmowie z naszym portalem wyznał, że gdyby tylko pojawiła się propozycja walki z Tomaszem Sararą bądź Arkadiuszem Wrzoskiem na PGE Narodowym, to nie zastanawiałby się nawet chwili. Trzeba przyznać, że kolejne zestawienie topowych ciężkich kick-boxerów mogłoby dostarczyć kibicom dużo emocji. Do gali KSW Colosseum dojdzie już trzeciego czerwca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis