Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME MMA 18: Daro Lew podczas face to face spoliczkował przeciwnika! [WIDEO]

FAME MMA 18: Daro Lew podczas face to face spoliczkował przeciwnika! [WIDEO]

Na koniec pierwszej części konferencji FAME MMA 18 doszło do face to face. ”Daro Lew” i Natan Marcoń był pełen emocji. Dariusz, gdy tylko rywal się zbliżył doszło do spoliczkowania.

Lew

Dariusz Kaźmierczuk już dwudziestego maja w Łodzi stoczy swój trzeci pojedynek w organizacji FAME MMA. Dariusz będzie chciał podtrzymać dobrą passę, bowiem w ostatnim starciu odnotował upragnione drugie zwycięstwo zawodowe. ”Daro Lew” jednogłośną decyzją sędziów pokonał debiutującego ”Ludwiczka”.

Kaźmierczuk miał też na koncie dwa pojedynki w organizacji MMA VIP, gdzie musiał uznać wyższość Szymona ”Taxi Złotówy” Września oraz Marka Molaka.

Daro Lew nie wytrzymał!

Dariusz Kaźmierczuk na koniec pierwszego panelu stanął oko w oko z rywalem. ”Daro Lew” nie wytrzymał i postanowił spoliczkować przeciwnika. Przy następnych próbach Natan Marcoń próbował odpowiedzieć kopnięciem.

Wspomniana sytuacja:

Cała konferencja poniżej:

Zobacz także:

Rafał Haratyk na dopingu w ostatniej walce? Jest obszernie wyjaśnienie menadżera!

Rafał Haratyk walczył na dopingu w swojej ostatniej walce na gali ARES FC 11? Polak mierzył się tam z Abdoulem Abdouragimovem w starciu o mistrzowski pas wagi średniej. Okazuje się, że wyniki badań antydopingowych “Polskiego Czołga” nie poszły po myśli.

Tańcula obawia się o Ferrariego na FAME 18: Wziął dwie walki, a ostatnio ledwo tlenu miał na jedną! Widzieliście?

Arkadiusz Tańcula to jeden z bohaterów nadchodzącej gali FAME 18, która już 20 maja odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Tam w walce o pas mistrzowski kategorii do 84 kilogramów zmierzy się z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką. Ale nie tylko o tej walce wypowiedział się w rozmowie z kanałem FanSportu. Tańcula obawia się mocno o Ferrariego, czyli innego bohatera wspomnianej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis