MMA PLVIP MMAMMA VIP wyniki: na gali Najmana wyłoniono najlepszego trenera personalnego!

MMA VIP wyniki: na gali Najmana wyłoniono najlepszego trenera personalnego!

MMA VIP wyniki. Za nami walka mistrzowska gali organizowanej przez Marcina Najmana. W co-main evencie oglądaliśmy starcie, którego stawką był pas mistrzowski dla najlepszego trenera personalnego w Polsce.

O ten tytuł zmierzyli się Tomasz Łomnicki znany jako Fit Dzik i Adrian Cios. Jako ciekawostka trzeba zaznaczyć, że Fit Dzik był ponad 40 kilogramów cięższy od swojego przeciwnika.

Jak to natomiast wyglądało w klatce?

Pierwsza runda była mocno rozpoznawcza. Fit Dzik miał ogromną przewagę warunków fizycznych i Adrian Cios podszedł do nich z wielkim respektem. Aktywniejszy jednak był Fit Dzik, który powolutku chodził za uciekającym Ciosem i próbował go trafiać ciosami oraz kopać. Runda ta nie była efektowna, a lepiej w niej pokazał się Łomnicki.

W drugiej rundzie oglądaliśmy już większą przewagę Fit Dzika. To większy Łomnicki trafiał ciosami i niskimi kopnięciami Ciosa, który był bezradny w konfrontacji z większym przeciwnikiem. Choć próbował szukać luki w gardzie Łomnickiego, to jego ciosy nie robiły wrażenia na większym przeciwniku.

W trzeciej rundzie Adrian Cios musiał postawić wszystko na jedną kartę, ale dalej nie był w stanie wprowadzić Fit Dzika w stan zagrożenia. Łomnicki natomiast cały czas kontynuował swój styl walki i trafiał mniejszego rywala swoimi prostymi.

Ostatecznie o zwycięzcy musieli zadecydować sędziowie, którzy jednogłośnie wskazali na Fit Dzika.

Zobacz także:

MMA-VIP: Najman vs. Złotówa – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali MMA-VIP, na której zobaczymy pożegnalny pojedynek Marcina Najmana. Wydarzenie dostępne w systemie PPV.

MMA.pl jest Super! Superbet oficjalnym partnerem serwisu!

Miło nam poinformować, że zakłady bukmacherskie Superbet zostały wyłącznym partnerem bukmacherskim serwisu MMA.pl.