MMA PLNajnowszeCiekawostkiMMA.pl jest Super! Superbet oficjalnym partnerem serwisu!

MMA.pl jest Super! Superbet oficjalnym partnerem serwisu!

Miło nam poinformować, że zakłady bukmacherskie Superbet zostały wyłącznym partnerem bukmacherskim serwisu MMA.pl.

Gigant z Bukaresztu w ubiegłym roku rozpoczął silną ekspansję na polskim rynku i już odnosi na nim niemałe sukcesy. W styczniu tego roku jednym z najważniejszych ambasadorów marki został mistrz świata UFC, Jan Błachowicz.

Jesteśmy dumni, że udało nam się nawiązać współpracę z tak merytorycznym i prestiżowym serwisem jakim jest mma.pl. Ta relacja doskonale wpisuje się w naszą politykę, która zakłada, aby nie oglądać się na konkurencję tylko samemu wyznaczać nowe kierunki działania, oferując naszym Graczom nie tylko najlepsze produkty, ale także dostęp do najlepszej sportowej wiedzy.

powiedział o współpracy z nami Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet.

Mimo stosunkowo krótkiego stażu na polskim rynku obecność Superbet została już mocno zauważona, czego najlepszym dowodem jest przyznanie w dniu wczorajszym prestiżowych nagród w plebiscycie branżowym organizowanym przez portal legalnibukmacherzy.pl.

Superbet po aż czterech nominacjach otrzymał statuetki w kategorii „Debiut Roku” oraz w kategorii „Innowacja Roku”. Sukces ten zawdzięcza głównie za sprawą produktów takich jak społeczność typerska SuperSocial dostępna w aplikacji mobilnej Superbet – gdzie można dzielić się swoimi kuponami ze znajomymi oraz inspirować typami ekspertów (red. znajdziecie tam konto np. Jana Błachowicza oraz naszego serwisu!) czy stałych promocji pozwalających na dodatkowe bonusy dla graczy takie, jak: SuperSpin czy SuperGame, w których można wygrać dodatkowe środki na grę.

Dla naszych czytelników bukmacher przygotował specjalną promocję, która zwiększa standardowy bonus powitalny z 50zł do 80zł. Aby go otrzymać wystarczy kliknąć w banner sponsora na naszej stronie, założyć tam swoje konto i wpłacić minimum 50zł. Dodatkowo Superbet oferuje na start Cashback do 500 zł. Szczegóły można poznać TUTAJ.

Dokładny opis całej promocji znajdziecie pod TYM linkiem.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARANY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis