MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 4 w Pruszkowie? Prezydent odpowiada: Zdecydowanie nie!

MMA VIP 4 w Pruszkowie? Prezydent odpowiada: Zdecydowanie nie!

Zmian może być naprawdę dużo przed galą MMA VIP 4, która planowana jest na dwudziestego piątego lutego. Marcin Najman w mediach społecznościowych zasugerował, że nową lokalizacją może być Pruszków. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Prezydenta.

Najman

W walce wieczoru swój następny pojedynek stoczy Marcin Najman. ”El Testosteron” zmierzy się z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim.

Wcześniej w klatce zobaczymy starcie Andrzej ”Żuroma” Żuromskiego z Tomaszem Chicem.

Prezydent Pruszkowa: Zdecydowanie wolę, aby Pruszków kojarzony był z dobrymi wydarzeniami!

Paweł Makucha w rozmowie z serwisem zpruszkowa.pl wypowiedział się o potencjalnej gali MMA VIP 4. Prezydent Pruszkowa zapewnia, że nie są zainteresowani takim wydarzeniem.

W historii naszego Miasta znajdziemy dużo więcej wydarzeń, którymi powinniśmy się szczycić. Te kilka lat związanych z działalnością przestępczą kilku mieszkańców nie jest okresem, którym powinniśmy się chwalić. Zdecydowanie wolę, aby Pruszków kojarzony był z dobrymi wydarzeniami takimi jak np. z dawniejszego okresu – sukcesami klubu koszykarskiego, czy z czasu teraźniejszego najlepszym miejskim odcinkiem Rajdu Barbórki.

Moja odpowiedź brzmi: w Pruszkowie zdecydowanie nie – odpowiedział na pytanie o gale MMA VIP.

Zobacz także:

Mirosław Okniński nawołuje do walki Kołecki-Soldić: Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał! Zaskoczeni?

Mirosław Okniński na swoim facebooku napisał, że jego podopieczny Szymon Kołecki (10-1) jest zainteresowany walką z podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). Następnie uznany trener widzi zwycięzcę w starciu z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

Bosski Roman chce zawalczyć z Popkiem: Ja się czuję na siłach, żeby móc to zrobić! Co wy na to?

Czy oktagon będzie dobrym miejscem na ponowne spotkanie starych znajomych? Roman Bosski jest otwarty na walkę z Popkiem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis