MMA PLFAME MMABosski Roman chce zawalczyć z Popkiem: Ja się czuję na siłach, żeby móc to zrobić!

Bosski Roman chce zawalczyć z Popkiem: Ja się czuję na siłach, żeby móc to zrobić!

Czy oktagon będzie dobrym miejscem na ponowne spotkanie starych znajomych? Roman Bosski jest otwarty na walkę z Popkiem!

Paweł Mikołajuw to jeden z prekursorów polskiego freak fightingu. To on zapoczątkował nową erę walk celebrytów w naszym kraju, po tym jak na KSW 37 zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Niespodzianki nie było, najsilniejszy człowiek świata w niewiele ponad minutę odprawił Popka do domu, bombardując go ciosami w parterze. Wydawało się jednak, że raper ma to coś, co sprawi, że może w klatce KSW namieszać.

Na KSW 39 na Stadionie Narodowym Mikołajuw szybko rozbił Hardkorowego Koksa. Pół roku później przyszła jednak niespodziewana porażka z Tomaszem Oświecińskim na KSW 41. Końcem przygody rapera z największą polską organizacją była przegrana w słabym stylu z Erko Junem.

Na następne starcie z udziałem Popka czekaliśmy aż do Famę MMA 7, gdzie skrzyżował rękawice ze Stiflerem. Niespodzianki nie było, silniejszy oraz zdecydowanie bardziej doświadczony Popek wygrał przed czasem, poddając swojego rywala.

Od tego czasu, Popek często okazywał gotowość do kolejnych pojedynków, jednak jak na razie nie udało się zestawić go z żadnym rywalem. Czy przeciwnikiem może zostać były kolega z grupy? Chęć na takie starcie wyraził były członek FIRMY, Roman Bosski – o czym wspomniał w rozmowie z portalem fansportu.pl.

Ja powiedziałem kiedyś, że z przyjemnością zawalczę z Popkiem. Czuję się na siłach żeby móc to zrobić. W 2008 roku, jedyne co mógłbym zrobić, to uciekać, co też nie jest głupim rozwiązaniem.

Zobacz także:

Jacek Murański cały czas dostaje wsparcie od kibiców: Jest Pan inspiracją, oby więcej takich ludzi!

Jacek Murański w 2021 roku budził bardzo duże zainteresowanie. Jak widać ”Muran” dalej wzbudza emocje. 52-latek na insta stories pokazał ciągle pojawiające się wiadomości od obserwujących. Murański może liczyć na spore wsparcie.

KSW 66: Tomasz Romanowski ma duże problemy ze zrobieniem wagi? Poprosił rywala i sztab o zmianę limitu!

Zmiana w karcie walk KSW 66. Nie chodzi jednak o roszady w poszczególnych zestawieniach, a o ich kategorie wagowe. Pojedynek Romanowskiego z Kaszubowskiego odbędzie się w limicie do 79kg.

Karwat o potencjalnym debiucie Abusa: Ma z nas największe doświadczenie w ulicznych bójkach!

Konrad Karwat piątego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman wystąpi na High League 2, gdzie zmierzy się z Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem. Karwat  wypowiedział się również o potencjalnym debiucie Dominika Abusa.