MMA PLMMA-VIPMMA VIP 4: Kazik Klimat Kartel nowym rywalem Jackiewicza! Ruszyła sprzedaż PPV!

MMA VIP 4: Kazik Klimat Kartel nowym rywalem Jackiewicza! Ruszyła sprzedaż PPV!

Jest zastępstwo! Piątego marca na gali MMA VIP 4 w Warszawie zobaczymy walkę Rafała Jackiewicza. Doświadczony pięściarz wstępnie w formule MMA miał zmierzyć się z Krystianem Wilczakiem. Jackiewicz ostatecznie w boksie zmierzy się z Wojciechem ”Kazik Klimat Kartel” Ochnickim.

Jackiewicz

”Krycha UFC” w ostatniej chwili zdecydował, że nie zawalczy na gali Marcina Najmana.

Przemyślałem temat mojej walki na MMA VIP i z kilku powodów muszę zrezygnować z występu na tej gali. Od skandalu marketingowego odeszli ode mnie wszyscy sponsorzy i odebrałem masę krytycznych wiadomości odnośnie mojego występu i mojej osoby. Kampania jaka była i może być prowadzona w ramach promocji MMA VIP koliduje z moimi planami na dalszą karierę. Nie byłem poinformowany kto będzie promował galę ani jakich narzędzi będzie się używało do tego.

Ruszyła sprzedaż PPV!

Czy gala MMA VIP 4 będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem. Właśnie ruszyła sprzedaż PPV [TUTAJ]

Nowym przeciwnikiem Rafała Jackiewicza został ”Kazik Klimat Kartel”. W ostatnich dniach Wojciech Ochnicki kierował mocne słowa pod adresem doświadczonego pięściarza.

Kazik wystąpił na ostatniej gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Było to starcie z Maciejem ”GSP” Gandziarowskim na zasadach cage boxingu. Pojedynek dostarczył sporo emocji. Wojciech po całym dystansie musiał uznać wyższość rywala.

Zobacz także:

Doszło do pierwszego face to face! Martyn Ford nie wytrzymał! [WIDEO] Widzieliście?

Już drugiego kwietnia w Wielkiej Brytanii dojdzie do wyczekiwanej walki Martyna Forda. Brytyjczyk podczas Celebrity Boxing zmierzy się z Sajadem Gharibi. Doszło też do pierwszego face to face, przy którym nie brakowało tak zwanych dymów.

Różalski o Murańskim: Arek młodszy zawodnik nie potrafił znokautować starszego Pana! Zaskoczeni?

Jeden z najbardziej znanych polskich zawodników wagi ciężkiej Marcin Różalski został zapytany o konflikt Jacka Murańskiego z Konradem Niewolskim. Różalski skomentował rozwój Mateusza Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis