MMA PLNajnowszeFreak FightDoszło do pierwszego face to face! Martyn Ford nie wytrzymał! [WIDEO]

Doszło do pierwszego face to face! Martyn Ford nie wytrzymał! [WIDEO]

Już drugiego kwietnia w Wielkiej Brytanii dojdzie do wyczekiwanej walki Martyna Forda. Brytyjczyk podczas Celebrity Boxing zmierzy się z Sajadem Gharibi. Doszło też do pierwszego face to face, przy którym nie brakowało tak zwanych dymów.

Ford

Ford od samego początku nie ukrywał dużej niechęci do ”Irańskiego Hulka”.

Zrobił to osobiście, zbyt osobiście… Są słowa i czyny, których się nie używa! Teraz mamy walkę… Ale więcej niż to, mamy miejsce i datę. Poczekajcie aż zobaczycie under card i rozrywkę. Zapotrzebowanie na to jest ogromne i chcę podziękować wam wszystkim za wsparcie. Wiem, że wygram w mgnieniu oka, to jest obiecane, więc dla mnie najważniejsze jest, aby ta noc była niezapomniana. Show, które budujemy będzie obłędne

Dymy!

Tak trzeba określić pierwsze spotkanie pomiędzy Martynem Fordem, a Sajadem Gharibi. ”Irański Hulk” mocno przybliżył się do rywala, ale nie był to dobry pomysł… Dosłownie obił się jak od ściany. Przy drugim podejściu Gharibi zaatakował, ale wyglądało to po prostu słabo.

Sami zobaczcie:

MARTYN FORD PUSHES THE IRANIAN ‘HULK’ TO THE GROUND

Posted by Zed Ziggler on Friday, February 25, 2022

Martyn Ford jest brytyjskim kulturystą, oraz aktorem. On zgromadził aż 3,1 miliona obserwacji na swoim instagramie. Jest on najbardziej znany z roli w filmie ,,Champion 4: Walka o honor“, gdzie zagrał ,,Koshmara. W 2018 roku podpisał kontrakt z KSW.

Zobacz także:

KSW 67: Andrzej Grzebyk zdradził, dlaczego nie zrobił wagi! Będziecie zaskoczeni! Widzieliście?

Nie udało się Andrzejowi Grzebykowi osiągnąć wymaganego limitu wagowego na walkę z Adrianem Bartosińskim. ”Niestety, przez ten mój piszczel miałem za dużo” – komentuje zawodnik.

TVP Sport nie pokazuje walk Rosjan. Gest solidarności z Ukrainą! Przesada czy nie?

Gala ONE Championship: Full Circle w Singapurze. W wydarzeniu biorą udział też rosyjscy zawodnicy. Ich walk nie będzie można jednak obejrzeć na antenie TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis