MMA PLMMA-VIPMMA VIP 3: Polski Ken buduje siłę! Zaskoczy przeciwnika w klatce? [WIDEO]

MMA VIP 3: Polski Ken buduje siłę! Zaskoczy przeciwnika w klatce? [WIDEO]

Michał Przybyłowicz nie odpuszcza na treningach. ”Polski Ken” w dalszym ciągu czeka na ogłoszenie przeciwnika, z którym zmierzy się na trzeciej edycji MMA VIP.

Michała Przybyłowicza możecie znać z programu ”Dżentelmeni i wieśniacy” transmitowanego w TTV. Przybyłowicz na samym instagramie ma 108 tysięcy obserwujących.

”Polski Ken” trenuje na siłowni!

Michał Przybyłowicz już w pażdzierniku stoczy pierwszą walkę w MMA. Do jego debiutu dojdzie na trzeciej edycji MMA VIP. ”Polski Ken” trenuje pod okiem Rafałem Stasiakiem i Valerii Kukobą w Maniac Gym&Fitness.

Tylko wysokie szczyty są warte wspinaczki‼️Pod okiem trenerów z Maniac Gym&Fitness, Michał robi widoczne postępy‼️

🧗‍♂️ Tylko wysokie szczyty są warte wspinaczki‼️Pod okiem trenerów z Maniac Gym&Fitness, Michał robi widoczne postępy‼️Ciągłe myślimy nad przeciwnikiem dla Michał Przybyłowicz- Tarot Numerologia #TYLKODLANAJLEPSZYCH #MMAVIP

Posted by MMA-Vip on Wednesday, July 14, 2021

Początki bywają trudne, ale chłopaki z Maniac Gym&Fitness wiedzieli na co się piszą 🤜

Zobacz także:

Medusa wyśmiewa Rataja przed High League 1: Muszę cię k**a rozczarować… [WIDEO] A wy jak typujecie?

To było spore zaskoczenie! Dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie dojdzie do walki Adriana Salamona z Maciejem Ratajem na pierwszej edycji High League. ”Medusa” jest pewny swego przed powrotem do klatki.

Łukasz Jurkowski w Tańcu z Gwiazdami! Były mistrz KSW znowu pokaże jak się rusza na nogach! Będziecie oglądać?

To już oficjalna wiadomość! Łukasz “Juras” Jurkowski wystąpi w Tańcu z Gwiazdami! Były mistrz KSW i żywa legenda polskiego MMA pokaże fanom sportu i tańca jak poruszać się na parkiecie.