MMA PLHighleagueMedusa wyśmiewa Rataja przed High League 1: Muszę cię k**a rozczarować… [WIDEO]

Medusa wyśmiewa Rataja przed High League 1: Muszę cię k**a rozczarować… [WIDEO]

To było spore zaskoczenie! Dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie dojdzie do walki Adriana Salamona z Maciejem Ratajem na pierwszej edycji High League. ”Medusa” jest pewny swego przed powrotem do klatki.

Adrian swój debiut w MMA odnotował w czerwcu 2019-roku. ”Medusa” na FAME MMA 4 w Częstochowie miał do wyjaśnienia konflikt z Piotrem Knasiem. Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego pokazał się z efektownej strony. Salamon w drugiej rundzie (balachą) poddał rywala.

Medusa wyśmiał Rataja!

Adrian Salamon jest pewny siebie przed drugą walką w mieszanych sztukach walki. ”Medusa” zapowiada, że wygra przed czasem z Maciejem Ratajem.

Mordeczki właśnie została ogłoszona moja walka. Dziękuję za wsparcie. Obiecuję wam, że przedstawię grupę wariatów Medusy w taki sposób, że nie będziecie się wstydzić za to komu kibicujecie. Trenuje mocno, kurde poobijany cały, poharatany, ale to zaowocuje. Lecimy tam. Obiecuję, że skończę to kwa szybko przed czasem (…) Maciek Rataj powiedział, że jest przekonany – że wygra. Muszę cię kwa rozczarować (śmiech).      

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

”Bestia” ostro o Popku: Boi się tej walki ze mną bo wie, że bym go rozpier***ił! Zaskoczeni?

Jak się okazuje w najbliższym czasie nie dojdzie do walki w wadze ciężkiej, na którą czekali kibice. Piotr Piechowiak zdradził, że wystąpi w listopadzie, ale nie będzie to pojedynek z Popkiem. ”Bestia” uważa, że popularny raper dobiera sobie przeciwników!

Jaś Kapela wystąpi na MMA VIP 3? Ma zmierzyć się z byłym dziennikarzem TVP Info!

Wygląda na to, że skompromitowany po udziale w Hejt Parku lewicowy aktywista i poeta Jaś Kapela wystąpi na gali MMA VIP 3! Jego przeciwnikiem ma być były dziennikarz TVP Info.