MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 3: Najman będzie miał kłopoty? ”Szenie” w przygotowaniach może pomóc medalista olimpijski!

MMA VIP 3: Najman będzie miał kłopoty? ”Szenie” w przygotowaniach może pomóc medalista olimpijski!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” podczas ostatniej konferencji prasowej zapowiedział kolejny powrót do klatki. Najman dwudziestego dziewiątego października zmierzy się z Ryszardem Dąbrowskim.

Ryszard Dąbrowski zaskoczył wszystkich podczas drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. ”Szczena” już w pierwszej odsłonie zastopował również debiutującego Alana ”Psychotropa” Gruchałe. Początek należał do przeciwnika. Warto zaznaczyć, że Gruchała przystępował do tej walki z poważną kontuzją. Mimo wszystko ”Psychotrop” postanowił zaryzykować.

Zobaczcie co powiedział ”Szczena” po ogłoszonej walce z Najmanem:

Szymon Kołecki pomoże w przygotowaniach ”Szczeny”?

Ryszard Dąbrowski w rozmowie z portalem fightsport.pl został zapytany o najbliższe przygotowania. ”Szczena” zamierza trenować w Ciechanowie na siłowni Szymona Kołeckiego. Niewykluczone, że medalista olimpijski pomoże Ryszardowi.

Oczywiście, cały czas się przygotowuję. Plan jest taki, żeby ćwiczyć u Szymona Kołeckiego na siłowni w Ciechanowie. Może z nim parę treningów się zrobi. Póki co ćwiczę sam.

Przypomnijmy, że ”Szczena” miał wybór! Dąbrowski podczas trzeciej edycji mógł zawalczyć z Marcinem Najmanem, lub ”Rafalalą”.

Miałem taką możliwość, że mogłem sobie wybrać rywala, więc wybrałem Najmana proste. Mimo tego, że jest silniejszy.

Zobacz także:

KSW i freak fighty? Martin Lewandowski: Będziemy sobie pozwalać na różne zagrywki

Współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski udzielił wywiadu portalowi sportowefakty.wp.pl, w którym opowiedział między innymi o podejściu polskiego giganta do freak fightów.

Artur Szpilka zdecydował się na hitową walkę? “Prędzej zobaczycie mnie w klatce niż w ringu”

Wygląda na to, że Artur Szpilka zdecydował się na hitową walkę, albo jest bardzo blisko akceptacji wszelkich warunków jej dotyczących!