MMA PLVIP MMAMMA VIP 3: GSP wygrywa z Kazikiem Klimatem! GSP! Choć to nawet nie jest on!

MMA VIP 3: GSP wygrywa z Kazikiem Klimatem! GSP! Choć to nawet nie jest on!

Bardzo szybko płynie dzisiaj gala MMA VIP 3. Płynie tak, jak niektórzy raperzy na bicie. I właśnie raperzy zmierzyli się w kolejnej walce dzisiejszej imprezy. Na przeciwko siebie stanęli Maciej “GSP” Gandziarowski i Wojciech “Kazik Klimat” Ochnicki. Walka ta odbyła się na zasadach boksu w małych rękawicach.

MMA VIP 3

Choć GSP przez kibiców MMA kojarzony jest dość jednoznacznie, to przypominamy, że to MMA VIP. Tutaj wszystko się fanom MMA myli! Podobno nawet komentatorzy nie wiedzieli, że zawodnicy w tej walce umówili się na starcie bokserskie!

Lepszy w klatce okazał się Maciej “GSP” Gandziarowski, który wygrał decyzją sędziów.

W pierwszej rundzie GSP był aktywniejszy i częściej trafiał. Kazik Klimat ćwiczył za to swój wsteczny i dobrze szło mu uciekanie przed ciosami rywala.

W drugiej rundzie Kazik Klimat wyglądał już lepiej, choć nadal to GSP był stroną dominującą i napierającą na swojego rywala.

Trzecia runda to walka ze zmęczeniem, a nie z rywalem, szczególnie u Kazika Klimat Kartela. GSP wyglądał lepiej i to on zdecydowanie wygrał na kartach sędziów ten nietypowy bokserski pojedynek.

Zobacz także:

Mali ciałem, wielcy charakterem! High League opublikowało walkę Carlito vs Big Jack [WIDEO]

Nowa głośna polska organizacja freak fightowa – High League opublikowała zapis walki dwóch niskorosłych zawodników Carlito vs Big Jack. Starcie to odbyło się na premierowej gali tej organizacji.

Marcin Najman: Szczena jest silniejszy fizycznie od Murańskiego! Wywiad przerywa Detektyw Rutkowski [WIDEO]

Już dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się gala MMA VIP 3. Gala, która dla ortodoksyjnych fanów mieszanych sztuk walki ma w rogu czerwony znaczek ostrzegający przed wydarzeniami przeznaczonymi dla innych widzów. Marcin Najman po raz kolejny dolał oliwy do ognia przed tą imprezą.

Jan Błachowicz, Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk twarzą w twarz z rywalami przed UFC 267 [WIDEO]

Ceremonia ważenia przed galą UFC 267 już za nami. Zawodnicy mieli okazję po raz ostatni spotkać się twarz w twarz z rywalami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis