MMA PLHighleagueMali ciałem, wielcy charakterem! High League opublikowało walkę Carlito vs Big Jack [WIDEO]

Mali ciałem, wielcy charakterem! High League opublikowało walkę Carlito vs Big Jack [WIDEO]

Nowa głośna polska organizacja freak fightowa – High League opublikowała zapis walki dwóch niskorosłych zawodników Carlito vs Big Jack. Starcie to odbyło się na premierowej gali tej organizacji.

High League

“Działo się na HIGH League I w trójmiejskiej Ergo Arenie! Obejrzyj niezwykły pojedynek niskorosłych pomiędzy Jakubem “Carlitem” Olewińskim a Maciejem “Big Jackiem” Jaremą.” – pisze pod filmem High League.

Starcie to możecie obejrzeć poniżej. Osobom, które nie znają wyniku tej sportowej konfrontacji między dwoma zawodnikami mieszanych sztuk walki nie będziemy psuć zabawy.

Sami zobaczcie jak się ona zakończyła:

Mali ciałem, wielcy charakterem! High League opublikowało walkę Carlito vs Big Jack [WIDEO]

To oczywiście nie jest ostatnie słowo, jakie na polskiej scenie sportów walki wypowiada High League. Kolejna gala tej organizacji już wkrótce!

Zobacz także:

The War 3: Poznaliśmy pierwszych uczestników i uczestniczki. Trailer dziś o 19:00

Trzecia edycja THE WAR odbędzie się 27 listopada. Organizatorzy postanowili naszpikować imprezę atrakcjami – na jednej gali kibice zobaczą dwa turnieje indywidualne na gołe pięści: mężczyzn (K1) i kobiet (boks). Odbędzie się także zaległy finał turnieju 3vs3, w którym GLADIATORZY zmierzą się z WARRIORS. Planowana jest również pierwsza w historii walka grupowa 5vs5. 

MMA-VIP 3. Kiedy gala Najmana? Jak wykupić PPV?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

James Thompson o debiucie Martyna Forda w KSW: Słyszę to co roku od czterech lat!

O debiucie Martyna Forda w organizacji KSW mówi się już długo. Parę dni temu Martin Lewandowski zdradził co musi się stać, aby doszło do wyczekiwanej walki Brytyjczyka. Wydaje się, że jest na to spora szansa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis