MMA PLMMA-VIPMMA VIP 2: Ryszard ”Szczena” trenuje do walki z ”Psychotropem”!

MMA VIP 2: Ryszard ”Szczena” trenuje do walki z ”Psychotropem”!

Ryszard Dąbrowski nowe wyzwanie bierze na poważnie. ”Szczena” trenuje do swojego debiutu w mieszanych sztukach walki. Trzeba przyznać, że informacja o walce Ryszarda wzbudziła spore zainteresowanie.

”Szczena” zdradził, że w przyszłości chciałby, aby doszło do jego walki z ”Bandziorkiem”. Jest tu konflikt do rozwiązania. Obaj znani są z programu ”Chłopaki do wzięcia” transmitowanego na kanałach Polsatu.

W walce wieczoru pojawi się król syntolu – Szymon Komnados, który nie będzie miał łatwego zadania. Jego przeciwnikiem będzie Szymon ”Taxi Złotówa” Wrzesień, który pokazał się już z dobrej strony w organizacji MMA VIP.

”Szczena” trenuje do debiutu!

Tu nie ma mowy o walce bez przygotowania.. Ryszard Dąbrowski trenuje do debiutu w mieszanych sztukach walki. Do walki z ”Psychotropem” dojdzie już osiemnastego czerwca.

Psychotrop powinien się zacząć obawiać ?🤔

Aktualna rozpiska gali MMA VIP 2
Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs Tomasz Chic
Psychotrop  vs Szczena
Żurom vs. Antykonfident
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Kaczmarek
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Detailer vs. TBA
K. Zieliński vs. TBA  

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak komentuje brak Jurasa i Janisza: Ja to rozumiem i szanuje! Szanujecie podejście?

Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz zdecydowali, że nie będą komentować piątkowej gali Fight Exclusive Night 34. Na tą decyzję szybko zareagował prezes Paweł Jóźwiak, który jak zapewnia szanuje takie podejście.

Spore zaskoczenie! Andrzej Wasilewski zdradził ile sprzedano PPV tydzień przed galą! Wy też zaskoczeni?

To już w najbliższą niedzielę! W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego pojedynku w kategorii ciężkiej pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO), a niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Andrzej Wasilewski zdradził ile sprzedano PPV na tydzień przed galą.