MMA PLArtur SzpilkaSpore zaskoczenie! Andrzej Wasilewski zdradził ile sprzedano PPV tydzień przed galą!

Spore zaskoczenie! Andrzej Wasilewski zdradził ile sprzedano PPV tydzień przed galą!

To już w najbliższą niedzielę! W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego pojedynku w kategorii ciężkiej pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO), a niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Andrzej Wasilewski zdradził ile sprzedano PPV na tydzień przed galą.

Emocje są gwarantowane! Ostatnio ogłoszone zostało również ciekawe starcie doświadczonego Mateusza Masternaka (43-5, 29 KO) z Adamem Balskim (15-0, 9 KO). Zawodnik z Kalisza jeszcze parę lat temu był wskazywano jako młody talent, który może osiągnąć sporo. Opinia ta diametralnie się zmieniła po walce z Serge’yem Radczenką.

WOOW! 🧨🔥 Mateusz Masternak i Adam Balski skrzyżują rękawice o pas mistrza IBF Intercontinental!! 👊🏻JEDNA noc, DWIE…

Posted by KnockOut Promotions on Thursday, May 20, 2021

Wiemy ile sprzedano PPV na tydzień przed galą!

Andrzej Wasilewski na twitterze zdradził ile sprzedano PPV na tydzień przed galą Szpilka-Różański. Promotor zapewnia, że był pozytywnie zaskoczony.

1000 szt ppv sprzedane! Sa jednak kibice ktorzy naprawde planuja na tydzien naprzód!

Gala KnockOut Boxing Night 15 odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Wtedy dostaniemy odpowiedzi na parę ważnych pytań. Czy Łukasz Różański potwierdzi swój potencjał i zaskoczy ponownie jak przy walce z Izu Ugonohem? Jaką formę zaprezentuje Artur Szpilka?

Cena za dostęp PPV na galę KBN 15 kosztuje 17,99 zł.

Zobacz także:

Świetna promocja kraju! Legendarny Buffer wspomina galę Najmana! Widzieliście?

Legendarny konferansjer boksu – Michael Buffer wspomina… Narodową Galę Boksu organizowaną przez Marcina Najmana. Impreza odbyła się 3 lata temu, jednak ciągle pozostaje w pamięci Michaela, który był prowadzącym tamtej gali.

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać! Zgadzacie się z tą opinią?

Mateusz Murański, który nieoczekiwanie znalazł się w rozpisce piątkowej gali FEN 34 zapowiada zwycięstwo przed czasem nad youtuberem Epic Cheat Mealem, z którym ostatecznie ma skrzyżować rękawice w klatce drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.