MMA PLMMA-VIPMMA VIP 2: Poobijany Tomasz Chic wstrzymuje treningi! ”Dwa tygodnie przed walką zacznę”

MMA VIP 2: Poobijany Tomasz Chic wstrzymuje treningi! ”Dwa tygodnie przed walką zacznę”

Do wyczekiwanego debiutu Tomasza Chica dojdzie już osiemnastego czerwca. Tomasz podczas MMA VIP 2 zmierzy się z Krystianem Pudzianowskim, który już na swoim koncie ma dwa pojedynki.

Jeszcze nie tak dawno udało nam się porozmawiać z Tomaszem, który jak zapewnia nie boi się wyzwań. Jego start w MMA będzie jednak najprawdopodobniej jednorazową przygodą.

Cała rozmowa poniżej:

Szalony Tomasz Chic!

Tomasz Chic robi sobie przerwę od treningów. Chic odniósł paru obrażeń w trakcie przygotowań do starcia na MMA VIP 2.

Siemanko, co tam mordeczki u was słychać w wielkim świecie? (śmiech) Bo ja leżę, odpoczywam, regeneruje się, tak wyglądają moje przygotowania do walki. Wszyscy mówią tak ”Tomuś jak twoje przygotowania?”, no jak widać, proszę bardzo (pokazał obrażenia po treningach). Tu pęknięte, tu pęknięte, palce porozwalane, poprzecierane wszystko. Jestem cały pościerany, zdejmuje koszulkę to ból jak przy oparzeniu na słońcu, jakbym się przypalił. Wykluczyło mnie to normalnie z treningów na własną moją głupotę. Nie jestem w stanie nic poradzić. Wiem, że jak zrobię coś co złe, to i tak to zrobię (śmiech). Każdy jest kowalem swojego losu, znam różne sytuacje, przeżyłem wiele. W życiu moim przeżyłem bardzo dużo, ja wiem jak niektóre sytuację się skończą, które jeszcze się nie zdążyły zacząć, ja wiem jak się zaczną i skończą. I tylko ja mam wpływ żeby to zmienić.

To jest prawdziwe szaleństwo! Tomasz Chic zapewnia, że przygotowania zacznie… dwa tygodnie przed walką.

Chciałem wam powiedzieć, że co ja mam się przygotowywać, do czego? Trzy minuty jedna runda, między rundami półtorej minuty przerwy, ja nie wiem kto to wymyślił, ale dobra okey. 30 sekund, a ja wiem, że był chyba zamysł taki włodarzy. Marcin może wymyślisz, że jak dasz te 1,5 minuty to jeszcze każdy z taką energią będzie wchodził do każdej rundy – że każda runda będzie taka dynamiczna, mocna, ekspresyjna. Nie wziąłem tego pod uwagę, dopiero teraz. Ta 1,5 minuty, bo ja się uparłem, żeby było te 30 sekund. To po co ja mam się przygotowywać? Dwa tygodnie przed walką zacznę się przygotowywać, tak czy nie? Teraz leżę i odpoczywam, robię to co zawsze.      

Całe wideo poniżej:

Aktualna rozpiska gali MMA VIP 2
Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs Tomasz Chic
Psychotrop  vs Szczena
Żurom vs. Antykonfident
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Kaczmarek
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Detailer vs. TBA
K. Zieliński vs. TBA  

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski po FAME MMA 10: Fanem nie zostanę raczej… Widzieliście wypowiedz Jurasa?

Łukasz Jurkowski w mediach społecznościowych napisał parę słów po gali FAME MMA 10, która dostarczyła dużo emocji. ”Juras” postanowił oglądnąć jubileuszową edycję freakowej organizacji.

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać! Podzielacie tą opinie?

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.