Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKarateMistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego już 15-go kwietnia w Limanowej!

Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego już 15-go kwietnia w Limanowej!

15-go kwietnia w Limanowej odbędą się Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego.

Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego
Foto: Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego

To kolejna duża impreza po zeszłorocznej drugiej edycji IKO Nakamura Polish Open, która odbywa się na południu Polski w Limanowej.

Tym razem w Limanowej zobaczymy 327 zawodników z 61 klubów z całej Polski z różnych organizacji karate kontaktowego (Kyokushin, ShinKyokushin, Kyokushinkan, Sonoda, Nakamura, SoKyokushin, Oyama Karate i wiele innych), którzy powalczą w 5 grupach wiekowych: młodzik, junior młodszy, junior, senior oraz masters. Organizator wraz z Polskim Związkiem Karate Kontaktowego przewidział stypendia finansowe dla medalistów w kat. seniorskich.

Organizację Mistrzostw Polski wspiera firma: N.O.W.I., która jest strategicznym partnerem Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate i od ponad 4 lat wspiera ich sportową drogę. Firma zajmuje się budownictwem mieszkaniowym, użyteczności publicznej, przemysłowym oraz innymi robotami konstrukcyjnymi. Świadczy usługi w zakresie przygotowania, profesjonalnej obsługi oraz wykonawstwa inwestycji budowlanych. I mocno wspiera sporty walki, między innymi zawodnika KSW: Roberta Ruchałę, którego również zobaczymy podczas Mistrzostw Polski w Limanowej, gdzie będzie Gościem Specjalnym tego wydarzenia.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Nieudana walka Eweliny Woźniak o pas Ares FC! Polka poddana w 4. rundzie!

Ewelina Woźniak (8-2) w Paryżu stanęła przed szansą zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polka musiała uznać wyższość niepokonanej Ivany Petrović (6-0). Zawodniczka z Norwegii udanie obroniła tytuł w wadze muszej.

XTB KSW Colosseum 2: Szybki jak błyskawica! Parnasse w formie przed walką z Ziółkowskim! [WIDEO]

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala XTB KSW Colosseum 2. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwaną walkę o pas w wadze lekkiej. Marian Ziółkowski (25-8-1) stanie do obrony pasa w starciu z mocnym Salahdine Parnasse (17-1). W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningu Francuza, który zaprezentował swoją szybkość.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis