MMA PLNajnowszeKarate3. edycja IKO Nakamura Polish Open już 28 października w Limanowej!

3. edycja IKO Nakamura Polish Open już 28 października w Limanowej!

Drodzy czytelnicy! Z przyjemnością informujemy, że portal MMA.PL po raz kolejny wspiera IKO Nakamura Polish Open. W tym artykule znajdziecie wszystkie informacje na temat zbliżających się zawodów organizowanych przez Limanowski Klub Kyokushin Karate.

IKO Nakamura Polish Open
Foto: Limanowski Klub Kyokushin Karate

3. edycja IKO Nakamura Polish Open wystartuje 28 października w Limanowej. W tym roku organizatorzy stanęli na głowie, aby dostarczyć, jak najlepszy poziom. Lista usprawnień względem poprzedniego roku jest ogromna.

3. edycja IKO Nakamura Polish Open!

Zawodnicy zawalczą na macie z podwyższeniem, kratownicą i oświetleniem – ma to za zadanie stworzyć niespotykany dotąd klimat. Ponadto zadbano o bardziej okazałe trofea, jak i stypendia finansowe dla sportowców, którzy zajmą podium – dotyczy wyłącznie kategorii seniorskich oraz masters.

Na wydarzeniu nie zabraknie znanych osobistości ze świata mieszanych sportów walki. Jak zwykle w południowej części Polski zobaczymy Roberta Ruchałe, Łukasza Brzeskiego czy Kamila Szkaradka. Ale to nie koniec!

Do kraju nad Wisłą zawita również dwóch czołowych zawodników japońskiego Honbu. Sensei Genki Kamei (4 dan) i Sensei Yuya Konishi (2 dan) – którzy zawalczą w super-fightach. Dodatkowo na specjalne zaproszenie Shihan Piotra Sawickiego, mistrza świata z Tokio oraz Shihan Zbigniewa Golińskiego, przyleci dwójka karateków, wytypowanych przez japońską centralę. Szczegóły mają zostać ogłoszone wkrótce, więc obserwujcie media społecznościowe Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate.

Rozkład jazdy na nachodzący turniej:

  • 2 października – start rejestracji online
  • 24 października – koniec zapisów
  • 27 października – przylot gości z kraju Kwitnącej Wiśni
  • 28 października – rozpoczęcie 3. edycji IKO Nakamura Polish Open
  • 29 października – jednosesyjne seminarium Karate Kyokushin pod okiem Sensei Kamei oraz Sensei Konishi.

Transmisję na żywo poprowadzi Telewizja Limanowska, więc zainteresowani, którzy z jakichś powodów nie mogą przyjechać do Limanowej, będą mogli śledzić 3. edycję turnieju w domowym zaciszu.

Głównym sponsorem przedsięwzięcia jest firma NOWI – Nadzór, Organizacja, Wykonawstwo, Inwestycje – która od kilku lat wspiera Limanowski Klub Kyokushin Karate, a także Roberta Ruchałe, czołowego zawodnika federacji KSW. Przedsiębiorstwo zajmuje się budownictwem mieszkaniowym, użyteczności publicznej, przemysłowym oraz innymi robotami konstrukcyjnymi. Świadczy usługi w zakresie przygotowania, profesjonalnej obsługi oraz wykonawstwa inwestycji budowlanych.

ZOBACZ TAKŻE: Człowiek, który zszokował świat. Sean Strickland przykładem, żeby wierzyć w siebie!

Serdecznie zapraszamy do śledzenia tego wydarzenia. Osoby, które chcą wziąć udział w turnieju, muszą zarejestrować się na stronie organizatora. Zapisy ruszają 2 października!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis