MMA PLArchiwumKarateIKO Nakamura Polish Open 2023 – relacja z zawodów

IKO Nakamura Polish Open 2023 – relacja z zawodów

Zobaczcie naszą relację z zawodów Karate Kyokushin w Limanowej. Łukasz Brzeski zamienił rękawice na mikrofon i nagrał dla Was reportaż z tego wydarzenia.

IKO Nakamura 2023
Foto: Okiem Sportowca

28 października odbyła się kolejna edycja IKO Nakamura Polish Open organizowana przez Limanowski Klub Kyokushin Karate na czele z Shihan Zbigniewem Golińskim. Głównym sponsorem całego przedsięwzięcia jest firma N.O.W.I. – Nadzór, Organizacja, Wykonawstwo, Inwestycje.

W całym turnieju udział wzięło 454 zawodników z 12 organizacji karate kontaktowego w Polsce, w tym z 20 klubów OYAMA Polskiej Federacji Karate. Na południu kraju nad Wisłą mogliśmy oglądać zawodników z wielu zakamarków świata m.in. z Japonii, Ukrainy czy Węgier.

Impreza z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie wśród miłośników sztuki walki stworzonej na Okinawie. Ambicja organizatorów nie zna granic, dlatego w przyszłym roku mają zamiar jeszcze podnieść poprzeczkę, zwiększając poziom zawodów.

Przeczytajcie kilka wypowiedzi osób, które zawitały lub tworzą IKO Nakamura Polish Open.

Andrzej Kędroń – firma N.O.W.I.

Cieszymy się, że z roku na rok jest coraz lepiej. Jesteśmy na międzynarodowym poziomie. Na przyszły rok planujemy coś takiego, czego jeszcze nie było. Nie będę mówił więcej, ale warto czekać.

Tomasz Babiloński – prezes Babilon MMA

Bardzo pozytywnie odbieram ten event, więcej takich wydarzeń! W przyszłości nie wykluczam migracji zawodników karate do mojej organizacji.

Kamil Szkaradek – zawodnik KSW

Nie spodziewałem się, że karate może być takie emocjonujące. Goście bez ochraniaczy kopią z całej siły, więc ten sport jest twardy, charakterny, po prostu łał!

Andrzej Karksula – zawodnik Silesian MMA

Impreza na bardzo wysokim poziomie. Chłopaki robią bardzo dobrą robotę i oby więcej takich wydarzeń w okolicy.

Pełną relacje z całego wydarzenia, jak i wszystkie rozmowy z gośćmi możecie zobaczyć na kanale YouTube-MMAPLtv Extra albo klikając film poniżej. Zachęcamy do sprawdzenia. Arigato!

IKO Nakamura Polish Open 2023 – relacja z zawodów

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis