MMA PLNajnowszeKarateIKO Nakamura Polish Open – relacja z zawodów Karate Kyokushin [WIDEO]

IKO Nakamura Polish Open – relacja z zawodów Karate Kyokushin [WIDEO]

22 października odbyła się kolejna edycja zawodów Karate Kyokushin w Limanowej. IKO Nakamura Polish Open okazało się wielkim sukcesem i wielkim świętem sportu.

IKO Nakamura Polish Open
Foto: fot, Okiem Sportowca /Limanowski Klub Karate Kyokushin

Niewielkie miasto w województwie małopolskim nieopodal Nowego Sączu 422 zawodników z 40 klubów. Rywalizowali zawodnicy z Polski, Czech i Ukrainy a pojawił się nawet… sportowiec z USA.

Wydarzenie sportowe odbyło się z wielką pompą. Pojawiło się na nim wiele polskich gwiazd sportów walki, w tym również MMA. Wśród nich choćby czołowy zawodnik wagi piórkowej KSW, Robert Ruchała. W rozmowie z portalem MMA.pl mówił on o różnicach między MMA a karate. Japoński sport charakteryzuje się bowiem wysoką kulturą i wiąże z długą tradycją. Ruchała podziwiał również umiejętności jakie pokazywali nawet najmłodsi wojownicy. Robert stoczył też pokazową walkę z zawodnikiem FEN, Szymonem Duszą.

Pokazowy pojedynek dał też aktualny zawodnik UFC, Łukasz Brzeski. W charakterze widza pojawił się natomiast Dominik Zadora. Były dwukrotny mistrz FEN w K-1 opowiedział nam o swoich problemach z kręgoosłupem.

Mieliśmy też zaszczyt porozmawiać z legendą polskiego karate, Panem Piotrem Sawickim. W 1997 roku jako jedyny nie-Japończyk zdobył on tytuł mistrza świata. Co ciekawe pojawił się również w grze Ichigeki na konsolę PlayStation.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznej edycji IKO Nakamara Polish Open oraz wysłuchania rozmów z gośćmi wydarzenia.

IKO Nakamura Polish OpenIKO Nakamura Polish Open – relacja z zawodów Karate Kyokushin:

Poniżej zamieszczamy oficjalne podsumowanie turnieju przygotowane przez Limanowski Klub Kyokushin Karate wraz z dołączoną galerią.

🥋🏆 IKO Nakamura Polish Open 2022 za nami 🔥 Niesamowite sportowe widowisko na 40 lat Kyokushin w Limanowej i 25 lat…

Posted by Limanowski Klub Kyokushin Karate on Wednesday, October 26, 2022

Zobacz także:

Słaba sprzedaż PPV walki Jake Paul vs Anderson Silva? Youtuber podał liczbę

Wygląda na to, że słaba sprzedaż PPV na walkę bokserską, w której zmierzyli się Jake Paul i Anderson Silva to fakt. Starcie to odbyło się w miniony weekend w Glendale w stanie Arizona.

Ferrari przesadził? Amadeusz mówi o walce freakowej: To jest połączenie jak Makhachev-Oliveira!

Amadeusz Roślik już w sobotę stoczy kolejny pojedynek. Popularny ”Ferrari” wystąpi na gali FAME MMA 16 w Gliwicach, gdzie zmierzy się z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim. Amadeusze jest zdecydowanym faworytem bukmacherów. Trzeba przyznać, że jest to mocne tempo Roślika, bowiem jeszcze nie tak dawno wystąpił na gali High League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis