MMA PLMarcin RóżalskiMistrz PunchDown ostro o Różalu: Pomachają mu hajsem to się sprzeda jak tani szon!

Mistrz PunchDown ostro o Różalu: Pomachają mu hajsem to się sprzeda jak tani szon!

Dawid Zalewski zaskoczył swoim komentarzem odnośnie Marcina Różalskiego. ”Zaleś” swoją opinią postanowił się podzielić z czytelnikami naszego portalu (pisząc komentarz pod jednym z artykułów o wspomnianym ”Różalu”).

Różalski

Zalewski znany jest jako mistrz organizacji PunchDown – jest to rywalizacja na liście. ”Zaleś” ostatni start odnotował na trzeciej edycji, gdzie w finale zmierzył się z legendarnym Vasily Kamotsky’m. Po dogrywce lepszy okazał się nasz reprezentant. Zalewski te zwycięstwo okupił dużą opuchlizną twarzy – co zobaczycie na zdjęciu poniżej.

”Zaleś” ostro o Różalu!

Zaskoczył tym komentarzem! Dawid Zalewski na facebooku postanowił w ostrych słowach wypowiedzieć się o Marcinie Różalskim. Miało to miejsce pod artykułem o Różalu, który wypowiedział się o freak fightach. Cały artykuł [TUTAJ]

O ile pamiętam to sam był komentatorem jednej z gal xD. a Niedługo sam w nich wystąpi ✌🤦‍♂️ pomachają mu hajsem koło dupy to się sprzeda jak tani Szon 🤣

komentarz

Zobacz także:

Marcin Różalski o konfidentach: Na tych galach walczą, trenują ich, oni powinni być gnani!

Marcin Różalski nie może zrozumieć jak w dzisiejszych czasach promowani są konfidenci. ”Różal” zapewnia, że aktualnie się im pomaga, a jego zdaniem powinni być gnani.

KSW: Tomasz Narkun nie może doczekać się następnej walki! Kto będzie rywalem mistrza?

Tomasz Narkun (18-4) nie zamierza długo czekać! ”Żyrafa” w mediach społecznościowych zdradził, że jest gotowy na następny bój. Narkun w najbliższym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po nieudanej próbie zdobycia pasa wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis