MMA PLKSWKSW: Tomasz Narkun nie może doczekać się następnej walki! Kto będzie rywalem mistrza?

KSW: Tomasz Narkun nie może doczekać się następnej walki! Kto będzie rywalem mistrza?

Tomasz Narkun (18-4) nie zamierza długo czekać! ”Żyrafa” w mediach społecznościowych zdradził, że jest gotowy na następny bój. Narkun w najbliższym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po nieudanej próbie zdobycia pasa wagi ciężkiej.

Narkun

31-latek ostatnie starcie stoczył dwudziestego czwartego kwietnia na KSW 60. Był to rewanż z Philem De Friesem i druga próba zdobycia pasa w wadze królewskiej. Narkun nawet przez moment nie zagroził Brytyjczykowi. Były zawodnik UFC ostatecznie w drugiej rundzie zakończył walkę przed czasem.

Narkun gotowy na następny bój!

Tomasz Narkun (18-4) na twitterze zamieścił wpis. ”Żyrafa” gwarantuje, że jest gotowy na następny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju.

Coraz wiekszy głód walki..podkręcam tempo  @KSW_MMA

W tym momencie wielu fanów zastanawia się kto będzie najbliższym rywalem wojownika ze Szczecina. Wydaje się, że nie będzie już eksperymentów Narkuna i wróci do wagi półciężkiej bronić pasa.

Zobacz także:

Borys Mańkowski o walce Parke-Don Kasjo: Ta walka bokserska była brzydka! Zaskoczeni?

Borys Mańkowski postanowił również wypowiedzieć się o ostatniej walce Normana Parke. ”Stormin” podczas jubileuszowej 10-edycji FAME MMA wygrał z gwiazdą organizacji – ”Don Kasjo”.

Daro Lew otwarty na pojedynek z Bonusem BGC! Ma jednak spore wymagania! Przesadził?

Dariusz Kaźmierczuk nie powiedział ostatniego słowa! ”Daro Lew” nie zamierza kończyć przygody z mieszanymi sztukami walki bez drugiego triumfu. Tym razem Dariusz wypowiedział się o potencjalnym starciu z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem. Trzeba przyznać, że Kaźmierczuk ma spore wymagania finansowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis