MMA PLHighleague“Sequento” na HIGH League 5! Gwiazda Warsaw Shore i TikToka zadebiutuje w MMA

“Sequento” na HIGH League 5! Gwiazda Warsaw Shore i TikToka zadebiutuje w MMA

Znakiem firmowym “Sequento” jest jego “Sequento Dance”. Możemy być pewni, że podczas konferencji i programów z jego udziałem tanecznych momentów nie zabraknie.

Sequento

Do debiutu w sportach walki Skulski przygotowuje się już w Warszawie pod okiem Norberta Daszkiewicza. Pojedynek z jego udziałem odbędzie się na zasadach MMA. Szczegóły i nazwisko jego konkurenta zostaną ogłoszone wkrótce.

Podczas HIGH League 5 wystąpią też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. W hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Poza tym ogłoszono kolejne występy jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty “Fagaty” Fąk, ojca Denisa Załęckiego, Dawida, popularnego i lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka, oraz słynnego zadymiarza, Mateusza “Murana” Murańskiego.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl! Nie może Cię tam zabraknąć.

Karta walk:
Agata “Fagata” Fąk vs TBA
Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski
Damian Janikowski vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Mateusz “Muran” Murański vs TBA
Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA
Dawid “Crazy” Załęcki vs TBA
Przemysław “Sequento” Skulski vs TBA

Zobacz także:

Słaba sprzedaż PPV walki Jake Paul vs Anderson Silva? Youtuber podał liczbę

Wygląda na to, że słaba sprzedaż PPV na walkę bokserską, w której zmierzyli się Jake Paul i Anderson Silva to fakt. Starcie to odbyło się w miniony weekend w Glendale w stanie Arizona.

Ferrari przesadził? Amadeusz mówi o walce freakowej: To jest połączenie jak Makhachev-Oliveira!

Amadeusz Roślik już w sobotę stoczy kolejny pojedynek. Popularny ”Ferrari” wystąpi na gali FAME MMA 16 w Gliwicach, gdzie zmierzy się z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim. Amadeusze jest zdecydowanym faworytem bukmacherów. Trzeba przyznać, że jest to mocne tempo Roślika, bowiem jeszcze nie tak dawno wystąpił na gali High League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis