MMA PLNajnowszeHighleagueMisiek z Nadarzyna typuje walkę Najman-Murański: Co to znaczy twardy łeb?!

Misiek z Nadarzyna typuje walkę Najman-Murański: Co to znaczy twardy łeb?!

Mirosław Dąbrowski w rozmowie z Karolem Garncarzem wypowiedział się o zbliżającej się walce pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. Wyczekiwanie freakowe zestawienie dojdzie do skutku osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Walka odbędzie się na zasadach boksu birmańskiego – będą również dozwolone soccer kicki, dobijanie w parterze, łokcie i uderzenia głową.

Misiek

Przypomnijmy, że ”Misiek z Nadarzyna” w przeszłości walczył z Marcinem Najmanem.

W pierwszej rundzie Mirosław był blisko skończenia. Mocny cios w stójce i ”El Testosteron” na deskach. ”Misiek z Nadarzyna” nie wykorzystał świetnej okazji. W drugiej odsłonie Najman chciał obalić, ale na to przygotowany był Dąbrowski. Przy siatce Marcin trafił mocnym ciosem, który zachwiał Mirosławem. Sędzia błyskawicznie wkroczył przerwać walkę.

Misiek z Nadarzyna typuje!

Mirosław Dąbrowski ma swojego faworyta przed starciem Marcina Najmana z Jackiem Murańskim.

Nie no ubije tego Murana. Mi się podoba, to że będzie to w High League, dlaczego? Dlatego, że tam są ceny inne – więc dwóch potencjalnych przeciwników… skoro oni tam biorą gruby hajs. No to jeżeli ja będę z nimi walczył, to podejrzewam, że też dostanę jakiś grubszy hajs, spokojnie. Nie będzie już znajomego sędziego, tylko normalny sędzia. Musi ktoś leżeć i nie ma, że ktoś przerwie walkę w stójce, albo będzie mu szczękę wkładał i tlen mu dawał. Przecież to jest śmieszne. Tutaj stawiam na Najmana, a później ja go zbije także będzie spokój (…) Tu jak będzie walka z tym Muranem, to on go rozj****. Możecie gadać na Najmana co chcecie, ale pi**** ma jak młody koń. Nie oszukujmy się. Ch** twardy łeb, jak naspeedowany, to twardy. Nie ma klienta, który jak dostanie strzała porządnego na łeb… musi leżeć! Co to znaczy twardy łeb? Każdy ma twardy dopóki nie dostanie na łeb, ale wtedy nie już twardy (…) Naspeedowany adrenaliną czy czymś. No nie wiem, takie moje jest zdanie. Przecież jak to jest… albo słaby strzał, albo nie dostał. Jak ktoś jest na adrenalinie czy na innych środkach. Moim zdaniem jakby ode mnie dostał na łeb, to musiałby leżeć.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Karolina Sobek w PFL! Polka wystartuje w turnieju wagi piórkowej, znamy szczegóły! Widzieliście?

Mamy świetne wiadomości! Nasza reprezentantka Karolina Sobek (4-0) właśnie podpisała kontrakt z jedną z największych organizacji na świecie. Polka wystąpi w turnieju PFL w kategorii piórkowej. Już w tym momencie znamy szczegóły startu Karoliny.

Khalidov komentuje teorie kibiców o sprzedanej walce z Pudzianem: Bzdura totalna! W jaki sposób?

Mamed Khalidov, który był dzisiaj gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym wypowiedział się o teoriach kibiców po walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zaznaczył, że jest to totalna bzdura! Reprezentant Arrachionu Olsztyn zapewnił, że był w naprawdę świetnej formie podczas main eventu XTB KSW 77 w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis