MMA PLArchiwumProfessional Fighters LeagueKarolina Sobek w PFL! Polka wystartuje w turnieju wagi piórkowej, znamy szczegóły!

Karolina Sobek w PFL! Polka wystartuje w turnieju wagi piórkowej, znamy szczegóły!

Mamy świetne wiadomości! Nasza reprezentantka Karolina Sobek (4-0) właśnie podpisała kontrakt z jedną z największych organizacji na świecie. Polka wystąpi w turnieju PFL w kategorii piórkowej. Już w tym momencie znamy szczegóły startu Karoliny.

Sobek

23-latka debiut zawodowy odnotowała we wrześniu 2020 roku, gdy pewnie wypunktowała Oliwię Załuską. Sobek poprzedni rok zaczęła od udanego rewanżu z Klaudią Sygułą. Karolina swój duży potencjał potwierdziła w Pradze na gali I Am Fighter 3, gdy przed czasem odprawiła zawodniczkę publiczności – Martinę Jindrovą.

Ostatni pojedynek Sobek odnotowała w kwietniu tego roku, kiedy wystąpiła na gali Ares FC 5 we Francji. Polka na początku drugiej odsłony poddała niepokonaną wtedy Marize Loch.

Znamy szczegóły!

Karolina Sobek (4-0) już trzeciego lutego wystartuje w turnieju PFL w wadze piórkowej. Polka skrzyżuje rękawice z reprezentantką Holandii – Senną van der Veerdonk (3-1).

Holenderka ma za sobą trzy zwycięstwa i wszystkie kończyła przed czasem. Senna poddała trzy rywalki. Co ciekawe w ten sam sposób – balachą. Jedynej przegranej doznała z rąk Rizlen Zouak.

Już oficjalnie, 3 lutego zawalcze o wejście do głównego turnieju PFL MMA 💪Trzymajcie kciuki, ja zrobię wszystko co w…

Posted by Karolina Sobek on Wednesday, December 21, 2022

Zobacz także:

Załęcki jest gotowy na starcie z Omielańczukiem! ”Bad Boy” zdradza, dlaczego zmienił zdanie! Widzieliście?

Denis Załęcki jest gotowy i chętny na starcie z Danielem Omielańczukiem w kickboxingu bądź boksie. ”Bad Boy” w rozmowie z FanSportu.pl zdradził, dlaczego zmienił zdanie i co jest jedynym powodem, dla którego da walkę byłemu zawodnikowi UFC.

Misiek z Nadarzyna ostro o walce Pudzian-Khalidov: Śmieszne to było! Żaden strzał nie doszedł! Co wy na to?

Mirosław Dąbrowski w rozmowie z Karolem Garncarzem wypowiedział się o sobotniej walce wieczoru XTB KSW 77 w Gliwicach. Mowa oczywiście o zestawieniu Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim. ”Misiek z Nadarzyna” nie kryje, że był mocno rozczarowany. Mirosław zapewnia, że w parterze ciosy nie zrobiły większej krzywdy Pudzianowskiemu, a on ostatecznie odklepał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis