MMA PLJurasMirosław Okniński ostro o Jurasie: To jest tchórz!

Mirosław Okniński ostro o Jurasie: To jest tchórz!

Mirosław Okniński nie jest fanem potencjalnego zestawienia Mariusza Pudzianowskiego (14-7) z Łukaszem Jurkowskim (17-11). Trener ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o ”Jurasie”.

O starciu wagi ciężkiej poinformował na twitterze ”MMAPudelek”, a ich  doniesienia wielokrotnie się potwierdzały. Ma to być walka wieczoru 61 edycji, która planowana jest na początku czerwca. Jest to zaskakująca walka, bo przecież obaj trenują w WCA Fight Team.

Okniński ostro o Jurasie!

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem mma bądź na bieżąco ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Łukaszu Jurkowskim.

Jeśli chodzi o Łukasza ”Jurasa” Jurkowskiego to trzy razy mnie zawiódł i trzy razy mnie zdradził – potrójny zdrajca. Jeśli chodzi o jego wyzwanie w stosunku do Kołeckiego, to on wyzwał pierwszy Kołeckiego na walkę. Cały czas była odwlekana, raz Juras miał kontuzję, później Szymek, ale później miała być walka. Miała być to ostatnia walka w karierze, no i Łukasz się wycofał, boi się (…) On chciał mnie bić, jak ja byłem chory po nowotworze. Jak ledwo co ręką i nogą ruszałem to powiedział, że przyjdzie i do ściany mnie przy pchnie i do telewizji to nagra. Jak byłem słaby to chciał mnie bić. A jak wyzwał najpierw Kołeckiego i zobaczył, że jest sprawny i silny to no… po prostu tchórz, chce bić dziadka, a z prawdziwym fighterem się nie chce bić

Jurkowski swój ostatni pojedynek stoczył w kwietniu 2019 roku. Na gali w Lublinie doszło do rewanżu po latach z Stjepanem Bekavacem. ”Juras” cieszył się ze szybkiego zwycięstwa przed czasem. Walka potrwała minutę i sześć sekund – Chorwat doznał kontuzji.

Zobacz także:

Norman Parke nie wyklucza końca współpracy z KSW: Zostałem namówiony do walki z Gamrotem… To koniec ”Stormina” w KSW?

To koniec przygody Normana Parke (28-7-1) w największej organizacji w naszym kraju? ”Stormin” w mediach społecznościowych zdradził, że dalej czeka na obiecane pieniądze od jednego z właścicieli KSW – Martina Lewandowskiego. 

Mateusz Gamrot o walce z Don Kasjo: Dla mnie to nie problem uderzyć kolejnego leszcza w łeb! Wyjaśnił Don Kasjo?

Zawodnik UFC Mateusz Gamrot był gościem dzisiejszego magazynu Hejt Park na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się o potencjalnej walce bokserskiej z Don Kasjo. Sprawa może stać się głośna, jeśli Kasjusz Życiński na gali FAME MMA 10 pokona w walce bokserskiej byłego rywala “Gamera” – Normana Parka.