MMA PLKSWNorman Parke nie wyklucza końca współpracy z KSW: Zostałem namówiony do walki z Gamrotem…

Norman Parke nie wyklucza końca współpracy z KSW: Zostałem namówiony do walki z Gamrotem…

To koniec przygody Normana Parke (28-7-1) w największej organizacji w naszym kraju? ”Stormin” w mediach społecznościowych zdradził, że dalej czeka na obiecane pieniądze od jednego z właścicieli KSW – Martina Lewandowskiego. 

33-latek wystąpi w walce wieczoru jubileuszowej gali FAME MMA 10. Wojownik z Irlandii Północnej na zasadach bokserskich zmierzy się z Kasjuszem Życińskim, a zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota. Dystans tego starcia to 5×3, a walczyć będą w dużych rękawicach.

To koniec przygody ”Stormina” w KSW?

To trzeba brać pod uwagę! Norman Parke (28-7-1) w mediach społecznościowych postanowił odpowiedzieć na jedno z często pojawiających się pytań. Mowa o następnej walce w KSW. ”Stormin” nie wyklucza końca współpracy z największą organizacją w naszym kraju.

Siemka fani pytaliście mnie kiedy zawalczę dla KSW ponownie.. po pierwsze nie jestem pewny czy to się wydarzy, ponieważ Martin jest mi winny pieniądze nawet część z nich nie została mi zwrócona. Zostałem namówiony do walki z Gamrotem, kiedy nawet zespół medyczny mi zabronił walczyć ze względu na stan zdrowia. Wlewali we mnie 6 litrów płynów w kilka godzin – co było bardzo ciężkie. Kilkakrotnie prosiłem o zmianę wagi. Teraz otrzymałem ofertę od innej federacji MMA, z którą podpisze kontrakt. Jeżeli nie widzisz żebym znowu tam walczył wiesz dlaczego.. Czekam na więcej informacji w przeciągu następnych dni. Jeżeli nic się nie wydarzy to czas na zmiany. MMA to moja pasja, wielkie podziękowania dla moich Polskich fanów, którzy mnie wspierają. 

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

UFC: To będzie następny przeciwnik Mateusza Gamrota? Polak zgłasza gotowość!

Mateusz Gamrot (18-1) z niecierpliwością czeka na swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW w Las Vegas odnotował pierwsze zwycięstwo w UFC, ale jakże efektowne.

Rafał Moks: Trzeba wracać do ostrych treningów! [WIDEO] Czekacie na powrót ”Kulturysty”?

Rafał Moks (11-8) jest na wolności i co ważne wrócił do treningów. ”Kulturysta” w mediach społecznościowych zdradził, że zaczyna mocne treningi. Niewykluczone, że 34-latek już niebawem wróci do klatki.