Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArkadiusz WrzosekArkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w walce Denisa Załęckiego: Robisz ludzi w bambuko!

Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w walce Denisa Załęckiego: Robisz ludzi w bambuko!

Gwiazda kickboxingu oraz wschodząca gwiazda Federacji KSW – Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w ostatniej walce bokserskiej Denisa Załęckiego.

Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w walce Denisa Załęckiego

Przypominamy, że “Bad Boy” z Torunia przegrał walkę z Pawłem Tyburskim przez dyskwalifikację. Załęcki bowiem dwukrotnie kopnął rywala w walce… bokserskiej:

Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w walce Denisa Załęckiego: Robisz ludzi w bambuko!

Kolejnym zawodnikiem, który skomentował klatkowe zachowanie Denisa Załęckiego jest Arkadiusz Wrzosek. Zawodnik KSW przygotowujący się do występu na czerwcowej gali na Stadionie Narodowym w rozmowie z Arturem Mazurem w programie Klatka po Klatce nie szczędził słów w kierunku Załęckiego:

“Ewidentnie było widać, że sobie nie radzi. Na trzy sposoby próbował tę walkę przegrać, po prostu sportowo. Kolano, tutaj front. Powiem ci tak – ja miałem walkę w boksie i to zawodową walkę w boksie i nie ma czegoś takiego, że nie jesteś w stanie się powstrzymać od jakiegoś nawyku kickbokserskiego. Ja nie uwierzę w to, że on chciał kopnąć fronta, bo się zapomniał. Nie wiem do końca jak on się tłumaczył, bo tego nie śledziłem. Druga sprawa, to jeśli oczywiście miał tę kontuzję, to to umówmy się – robisz ludzi w bambuko. Nie mówię, bo sam wychodziłem do walk na jakiś blokadach bo miałem kontuzję, ale to były kontuzje, które pozwalały mi walczyć trzy rundy, a nie że ja po pierwszym ciosie się przewracam.”

Shot z wypowiedzią Arkadiusza Wrzoska na temat Denisa Załęckiego poniżej:

Zobacz także:

UFC wróci do Polski? Dana White zabiera głos w sprawie gal w Europie!

Szef organizacji UFC – Dana White zdradził, że organizacja jest gotowa, aby wrócić do takich krajów jak Szwecja, Czechy czy Polska oraz odwiedzić Włochy i Hiszpanię. Wspomniał też, że odwiedzenie tych wszystkich miejsc zajęłoby około 3 lata.

Wściekły Don Kasjo o Denisie: To jest żenujące! Wielki prawilniak, zasadowiec i kopie! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się rozmowa z Kasjuszem Życińskim, który został zapytany o sobotnią galę High League 6 w Katowicach. ”Don Kasjo” w mocnych słowach wypowiedział się o postawie Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Kasjusz zapewnia, że freakowa organizacja powinna pożegnać się/rozstać z ”Bad Boyem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis