Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMarcin NajmanNajman opublikował “relację ze sparingu z Boxdelem!” Baron się przestraszył?

Najman opublikował “relację ze sparingu z Boxdelem!” Baron się przestraszył?

Nie doszło do sparingu! Marcin Najman opublikował na swoim kanale na “YouTube” film, w którym widzimy jak mieszkaniec Częstochowy czeka na “Boxdela”.

Marcin Najman w zeszłą sobotę odniósł kolejny, cenny tryumf w swojej karierze. Udanie zrewanżował się w walce z Pawłem Jóźwiakiem, którego pokonał na przestrzeni całego dystansu. Miało to miejsce na High League 6 w Katowicach. W związku z owym występem “El Testosterona” na tej gali, do długo wyczekiwanego sparingu z włodarzem FAME miało dojść w ciągu paru dni po całym wydarzeniu. Były mistrz WKU ustalił i dał do zrozumienia Michałowi Baronowi, że czeka na niego 20-tego marca o godzinie 12-tej w ośrodku “Scout Częstochowa”. Prowadzący “Aferek” dawał już od dłuższego czasu do zrozumienia zarówno kibicom, jak i Najmanowi, że nie przybędzie wtedy, kiedy będzie sobie tego życzyć Marcin.

Powtórka z rozrywki?

Wszyscy świetnie pamiętamy konflikt Marcina Najmana z Krzysztofem Stanowskim. Słynne “Stanowskiii” zapisało się już w historii polskiego internetu. Jak było tym razem?

Wybiła godzina rewolwerowców! 12:00, samo południe. To zawsze ten czas, kiedy fighterzy konfrontują się naprzeciw siebie. Jak dobrze wiecie, dziś miał zjawić się tutaj Bąbel, znany w Polsce szerzej jako “Koguciarz”. (…) Jedzie Bąbel! Orkiestra weselnego!

Cały materiał wideo poniżej:

Zobacz także:

Tragedia na sparingu! 29-letni zawodnik MMA nie żyje

Mamy przykrą informację. Do tragedii doszło na sparingu. Nie żyje Muhammadali Saidov reprezentujący Tadżykistan. Zawodnik MMA po mocnym uderzeniu w głowę trafił do szpitala z poważnym urazem.

Tomasz Narkun potwierdza zakończenie kontraktu z KSW! Co teraz z byłym mistrzem?

Pisaliśmy o tym już parę dni temu, że Tomasz Narkun (18-6) z końcem marca zakończy kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Żyrafa” wczoraj w mediach społecznościowych potwierdził, że kończy mu się kontrakt z KSW. Co teraz? Niewykluczone, że podopieczny Piotra Bagińskiego zawalczy w innej organizacji i wydaje się – że chętnych nie będzie brakować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis