MMA PLMMA-VIPMiklasz do Oknińskiego: Rozprawił się z tobą jak z amatorem! Adam reaguje i przyjmuje wyzwanie!

Miklasz do Oknińskiego: Rozprawił się z tobą jak z amatorem! Adam reaguje i przyjmuje wyzwanie!

To już oficjalne! Na MMA VIP poza freakami zobaczymy sport na najwyższym poziomie!

Na powrót Adama Oknińskiego do zawodowych startów czekało wielu kibiców MMA w Polsce. Dzisiaj wiemy już oficjalnie, że wydarzy się to 18 czerwca na gali MMA VIP 2. Rywalem zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów będzie Kacper Miklasz.

Temat walki wystąpił dość nagle, w wyniku wymiany zdań jaką obaj zawodnicy prowadzili na swoich mediach społecznościowych.

Adam Okniński to zawodnik bardzo doświadczony, przede wszystkim w startach amatorskich. W zawodowym MMA legitymuje się rekordem (4-2-0), lecz pozostaje nieaktywny od 2016 roku.

Rywalem Oknińskiego będzie Kacper Miklasz, którego występ mogliśmy oglądać na ostatniej gali FEN 34. Zaledwie 20 – letni zawodnik należy do największych talentów swojego pokolenia. Oprócz walk na Fight Exclusive Night wystąpił na turnieju Wotore 2, na którym wygrał z Dawidem Łagoszem oraz Karolem Grzesiukiem oraz przegrał z Michałem Pasternakiem.

Obaj zawodnicy swoje ostatnie pojedynki toczyli z Michałem Piwowarskim. “Piwo” wyszedł zwycięsko z obu starć. Walkę z Miklaszem na sobotniej gali FEN 34 wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie. Pojedynek Piwowarskiego z Oknińskim odbył się na gali “Walkę mamy we krwi” organizowanej przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Zawodnik FEN-u w takich słowach wypowiedział się na temat formy zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów:

Powiem szczerze, że naprawdę bardzo ciężkie warunki postawił Adam Okniński. (…) Myślę, że jak teraz się przygotuje to na pewno będzie bardzo ciężkim i wymagającym rywalem.

Karta walk gali MMA VIP 2.

Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs Tomasz Chic
Psychotrop  vs Szczena
Żurom vs. Antykonfident
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Kaczmarek
Adam Okniński vs. Kacper Miklasz
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Detailer vs. TBA
K. Zieliński vs. TBA  

Zobacz także:

Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC. Zawalczy o pas z legendą czeskiego MMA!

Marcin Naruszczka odniósł cenne zwycięstwo na gali Okatgon 24 pokonując przed czasem Erica Spicely’ego, Polak zawalczy o pas wagi średniej z Karlosem Vemolą.

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Knockout Boxing Night 15 – wyniki

W rzeszowskiej Hali na Podpromiu odbędzie się gala Knockout Boxing Night 15. Wśród trzech pojedynków o pasy przede wszystkim czeka nas starcie “Szpili” z Różański. Wystąpi też Mateusz Masternak oraz… “Taxi Złotówa”.