MMA PLNajnowszeOktagonOKTAGON 24: Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC! Zawalczy o pas mistrzowski!

OKTAGON 24: Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC! Zawalczy o pas mistrzowski!

Wczoraj w Czechach odbyła się gala OKTAGON 24, na której to Polak Marcin Naruszczka wywalczył sobie prawo walki o pas mistrzowski wagi średniej! Polak pokonał byłego zawodnika UFC w eliminatorze do walki o pas!

OKTAGON 24 Marcin Naruszczka

Podopieczny Mirosława Oknińskiego stanął na przeciwko Erica Spicely, który ma za sobą walki w UFC z takimi zawodnikami jak: Alessio Di Chirico, Antonio Carlos Junior, Sam Alvey czy Thiago Santos.

W klatce lepszy okazała się Polak, który w drugiej rundzie napoczął przeciwnika potężnym sierpowym, a potem dokończył dzieła zniszczenia na ziemi. Była to trzecia wygrana Naruszczki z rzędu.

OKTAGON 24: Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC! Zawalczy o pas mistrzowski!

Po zwycięstwie Polaka, organizatorzy zapowiedzieli już walkę o pas mistrzowski z jego udziałem. Następnym przeciwnikiem Naruszczki będzie mistrz OKTAGON – Karlos Vemola.

Data ich pojedynku zostanie ogłoszona w najbliższym czasie.

Zobacz także:

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma! Też tak sądzicie?

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis