MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipMike Perry wystąpi na gali podobnej do GROMDY: Zastraszę świat pokazując jak się walczy na gołe piąchy!

Mike Perry wystąpi na gali podobnej do GROMDY: Zastraszę świat pokazując jak się walczy na gołe piąchy!

Mike Perry nie jest już zawodnikiem UFC! Amerykanin wystąpi za to na gali podobnej do GROMDY, czyli na imprezie, na której odbywają się walki na gołe pięści!

Sam zawodnik zapewnia, że pokaże ludziom to, czego jeszcze w tej formie rozrywki nie widzieli!

Mike Perry wystąpi na gali podobnej do GROMDY: Zastraszę świat pokazując jak się walczy na gołe piąchy!

Perry to były już zawodnik wagi półśredniej UFC, który swoją karierę będzie teraz kontynuował w Bare Knuckle Fighting Championship. Informacja o dołączeniu Perry’ego do ekipy BKFC została podana we wtorek przez portal MMAjunkie.com.

Na ten moment nie ma jednak szczegółów dotyczących długości kontraktu Amerykanina z BKFC. Póki co nie znamy jeszcze rywala na debiut Perry’ego w walce na gołe pięści.

Sam zawodnik jest za to bardzo zmotywowany nowym sportowym wyzwaniem:

“Pomińmy wszelkie formalności. Ten sport ewoluuje, a ja jestem tutaj, aby wzbudzić strach w oczach rywali! Zastraszę świat pokazując jak się walczy na gołe piąchy! Jestem wykwalifikowanym zawodnikiem, idealnie nadającym się do tego sportu. Zniszczę wszystkich i pobiegnę ku chwale! Zostanę królem walk na gołe piąchy!”

Zobacz także:

Andrzej Wasilewski ostro o PunchDown: Nie widzę w tym żadnego elementu sportu!

Andrzej Wasilewski gwarantuje, że nie jest fanem walk na gołe pięści oraz rywalizacji na liście. Promotor boksu uważa, że nie ma w tym żadnego elementu sportu i powinno to zostać zabronione.

Maciej Kawulski o Bombardierze: Być może w ogóle zakończy się jego przygoda z MMA!

Przygoda Serigne Ousmane Dia (2-1) w KSW zakończy się na jednym pojedynku? Tego nie możemy wykluczyć! Maciej Kawulski jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju podsumował występ ”Bombardiera”.

”Stormin” zawalczy jeszcze w KSW? Maciej Kawulski zabiera głos: Norman ma żółte papiery!

Norman Parke (28-7-1) zawalczy jeszcze w organizacji KSW? W tej sprawie głos zabrał Maciej Kawulski, który zapewnia, że ”Stormin” jest  osobą bardzo ciężką do współpracy. Problemem może być również wynik ostatniej walki ex zawodnika UFC.