MMA PLEFM SHOWNorman Parke”Stormin” zawalczy jeszcze w KSW? Maciej Kawulski zabiera głos: Norman ma żółte papiery!

”Stormin” zawalczy jeszcze w KSW? Maciej Kawulski zabiera głos: Norman ma żółte papiery!

Norman Parke (28-7-1) zawalczy jeszcze w organizacji KSW? W tej sprawie głos zabrał Maciej Kawulski, który zapewnia, że ”Stormin” jest  osobą bardzo ciężką do współpracy. Problemem może być również wynik ostatniej walki ex zawodnika UFC.

Parke

Emocji nie brakowało w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbyła się w Gliwicach. Mańkowski był szybki, a jego kiwki oraz balans tułowiem robił wrażenie na przeciwniku. ”Stormin” w końcówce ryzykował i parę razy mocno doszedł do głosu. Sędziowie byli zgodni ogłaszając zwycięstwo Mańkowskiego na punkty.

Kawulski o Parke: To jest taki paradoks, który można by przemyśleć!

Maciej Kawulski w rozmowie z Mateuszem Kaniowski został zapytany o ostatni wpis ”Stormina”. Mowa o słowach Parke, który zdradził kwotę jaką FAME MMA miało zapłacić KSW – za jego dwa starcia.

Trzeba pamiętać, że Norman Parke ma żółte papiery i nie można brać odpowiedzialności za to co on mówi. Jest nieodpowiedzialnym gościem, który mówi raz to raz to. Ja go lubię, ale to nie jest poważny koleś.

Było też pytanie czy jest jeszcze możliwy start Parke w największej organizacji w naszym kraju.

Na ten moment przegrał na FAME MMA, więc nie widzę takiej możliwości (śmiech). Z Borysem, ale nadal. To jest taki paradoks, który można by przemyśleć. On jest fajnym gościem natomiast to jest też pewna powaga my nie możemy sobie pozwolić, żeby zawodnik nie przychodził na wagę tą rano, ponieważ zaciął się tam w windzie. Tu są już klocki, tu możesz zepsuć nie fame czy ilość wyświetleń na YouTubie tylko możesz zepsuć całe życie/zawodową karierę. Dla nas to jest za duże ryzyko taka tykająca bomba. Z nim są też innej natury problemy, ale to już abstrahując.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Andrzej Grzebyk o walce Soldić-Khalidov: Wszyscy wiemy, jakie fasolki je! Zaskoczeni?

Czołowy Polski półśredni Andrzej Grzebyk wytypował długo wyczekiwaną walkę pomiędzy Mamedem Khalidovem a Roberto Soldiciem.

Hasbulla pojawi się na UFC 267! Będzie wspierał jednego z zawodników! Co wy na to?

Popularny tiktoker Hasbulla pojawi się na nadchodzącej gali UFC 267, która odbędzie się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich! Będzie on wspierał jednego z zawodników biorących udział w tej imprezie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis