MMA PLKawulskiMaciej Kawulski o Bombardierze: Być może w ogóle zakończy się jego przygoda z MMA!

Maciej Kawulski o Bombardierze: Być może w ogóle zakończy się jego przygoda z MMA!

Przygoda Serigne Ousmane Dia (2-1) w KSW zakończy się na jednym pojedynku? Tego nie możemy wykluczyć! Maciej Kawulski jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju podsumował występ ”Bombardiera”.

Bombardier

Do ich starcia miało dojść już dwudziestego marca na KSW 59. Senegalczyk parę godzin przed galą doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Nowym przeciwnikiem Pudzianowskiego został Nikola Milanović, dla którego był to debiut zawodowy. Serb nie postawił wysoko poprzeczki. Pudzianowski szybko i łatwo zastopował przeciwnika.

Kawulski: Potencjału na gwiazdę MMA w tym zawodniku nie widzę!

Tuż po gali KSW 64 przyszedł czas na podsumowanie. Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW skomentował również występ Serigne Ousmane Dia (2-1), który w co-main evencie zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim.

”Bombardier” został znokautowany w zaledwie 18-sekund. Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Czy to jest koniec historii między Pudzianem i Bombardierem? Myślę, że tak. Nie chcę wyrokować, ale może się okazać, że dla Bombardiera była to tak gorzka lekcja, że być może w ogóle zakończy się jego przygoda z MMA. Po takich nokautach ciężkich, szczególnie jak się waży dużo kilogramów i do nokautu dochodzi czas na spadnięcie na ziemię, przychodzą różne refleksje do głowy. Ja mu jej oczywiście nie życzę. Z otwieraniem takich interesujących puszek jest tak, że niektóre się otwiera na lata, a niektóre się otwiera na chwilę i okazuje się, że jedyne, co było ciekawe to fakt, że nie wiedzieliśmy, co było w środku. Nie chcę wyrokować, ale jakiegoś tam potencjału na gwiazdę MMA w tym czarnoskórym zawodniku nie widzę.

Całe podsumowanie poniżej:

Zobacz także:

Andrzej Grzebyk o walce Soldić-Khalidov: Wszyscy wiemy, jakie fasolki je! Zaskoczeni?

Czołowy Polski półśredni Andrzej Grzebyk wytypował długo wyczekiwaną walkę pomiędzy Mamedem Khalidovem a Roberto Soldiciem.

Hasbulla pojawi się na UFC 267! Będzie wspierał jednego z zawodników! Co wy na to?

Popularny tiktoker Hasbulla pojawi się na nadchodzącej gali UFC 267, która odbędzie się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich! Będzie on wspierał jednego z zawodników biorących udział w tej imprezie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis