MMA PLBoksAndrzej Wasilewski ostro o PunchDown: Nie widzę w tym żadnego elementu sportu!

Andrzej Wasilewski ostro o PunchDown: Nie widzę w tym żadnego elementu sportu!

Andrzej Wasilewski gwarantuje, że nie jest fanem walk na gołe pięści oraz rywalizacji na liście. Promotor boksu uważa, że nie ma w tym żadnego elementu sportu i powinno to zostać zabronione.

Henke

W ostatnich dniach duża krytyka spadła na organizacje PunchDown. Jest to spowodowane piątą edycją we Wrocławiu, gdy Artur Walczak po przegranej w turnieju – walczy o życie w szpitalu. Warto dodać, że był to już drugi start ”Walusia” w tej rywalizacji.

Walczak na swoim koncie ma trzy zawodowej walki w MMA. Ostatni miał miejsce w październiku 2018 roku, gdy na gali FAME MMA 2 szybko i bez problemów zastopował Piotra Czapiewskiego.

Wasilewski: Plaskacze i walki bez rękawic bym na pewno zabronił!

Andrzej Wasilewski na twitterze wyraził swoje zdanie odnośnie pojedynków bez rękawic oraz popularnej organizacji PunchDown. Zdaniem promotora boksu powinno to zostać zakazane.

Jasne. Choć gdybym miał możliwość to plaskacze, walki bez rękawic bym na pewno zabronił. Na tę chwilę nie widzę w tym żadnego elementu sportu choć świetnie rozumiem, że się wykorzystuje sport żeby te patologiczne (na dzisiaj) zjawiska promować.

Zobacz także:

Nate Diaz – Analiza zawodnika i reputacja wśród polskich kibiców! Widzieliście?

Charyzmy temu zawodnikowi nie można odmówić, ale mam wrażenie, że jego umiejętności zbyt często są gloryfikowane przez kibiców. Są dwa obozy ludzi, ci dla których jest niesamowity i ci dla których jest overhyped. Dziś przeanalizuje dla was jego postać!

Erko Jun wyzywa Mariusza Pudzianowskiego: To jest naprawdę to, co ludzie chcą zobaczyć. „Pudzian” odpowiada! Co wy na to?

Kolejne zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego spowodowało, że były strongman stał się coraz bardziej interesujący dla innych zawodników. Chętnie rękawice z „Pudzianem” podjęliby Phil De Fries czy ponownie Szymon Kołecki. Okazuje się jednak, że kolejka do Mariusza jest zdecydowanie dłuższa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis