MMA PLNajnowszeKSWMartin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak: Jest jedna postać…

Martin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak: Jest jedna postać…

Martin Lewandowski w rozmowie z redaktorem Maciejem Turskim z Kanału Sportowego zdradził czy na szykowanej gali KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak fighter. Współwłaściciel polskiego giganta nie ma wątpliwości co do tej kwestii.

na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak

Przypominamy, że gala KSW Colosseum 2 odbędzie się już 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Impreza ta ma potencjał, by pobić rekord frekwencyjny w historii polskiego i europejskiego MMA.

Martin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak

Lewandowski nie ukrywa, że Federacja KSW sportowo czuje się na tyle mocna, że nie potrzebuje uciekać po freak fighterów, natomiast jest jedna postać, którą na Narodowym fani mogliby zobaczyć.

Postacią tą jest notabene podpisany kontraktowo z KSW Anglik – Martyn Ford:

“Spokojnie mogę powiedzieć, że czujemy się na tyle pewni, żeby nie dawać zestawień freakowych teraz na Colosseum 2. Ale jest jedna postać i to też jest taka postać, która wraca niejednokrotnie w komentarzach i tylko go bierzemy wyłącznie pod uwagę, to jest Martyn Ford. To jest jedyny facet, który oczywiście zaczął coś tam ćwiczyć, zaangażował się bardzo mocno, sobie zbudował tam rynek. Rozmawiałem z nim, ale niestety okazało się, że ma jakieś swoje plany filmowe i może to stanąć nam na przeszkodzie.”

150-kilogramowy Martyn Ford na tle “normalnych rozmiarów” człowieka:

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis