MMA PLNajnowszeDariusz MichalczewskiMichalczewski daje małe szanse Mamedowi! Podkreśla: Mogą zrobić dobrą robotę dla sportów walki!

Michalczewski daje małe szanse Mamedowi! Podkreśla: Mogą zrobić dobrą robotę dla sportów walki!

Dużymi krokami zbliża się pierwsza gala KSW Epic! Dokładnie dwudziestego czwartego lutego w Gliwicach zobaczymy dodatkową galę największej organizacji w naszym kraju w 2024 roku. W main evencie Mamed Khalidov na zasadach boksu zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Teraz w sprawie całego pojedynku oraz wyniku głos zabrał legendarny pięściarz – Dariusz Michalczewski, który daje małe szanse legendzie KSW.

Michalczewski

Na tej gali zobaczymy walki w różnych formułach walki – KSW wraca do swoich początków. To nie koniec, bowiem na gali powrót również turnieju! W wadze półciężkiej zostanie wyłoniony mistrz.

Nie zabraknie także zestawienia Konrada Rusińskiego z Andreasem Gustafssonem, które zostało zakontraktowane na brutalnych zasadach legendarnej organizacji Pride.

Chęć walki na KSW Epic w ostatnim czasie wyraził także Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn.

Dariusz Michalczewski: Fajny pomysł!

Dariusz Michalczewski w rozmowie z Super Expressem zabrał głos w sprawie nadchodzącej walki Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. ”Tiger” uważa, że jest to dobry pomysł oraz zestawienie może zrobić dobrą robotę dla sportów walki.

Michalczewski uważa, że Mamed ma małe szanse w boksie z ”Góralem”.

Fajny pomysł, bo będą walczyć na zasadach boksu. Z tego co widziałem w internecie Tomek jest w dobrej formie, więc Mamed naprawdę dużo ryzykuje. Nikt do końca nie wie, jak Khalidov boksuje, słyszałem, że całkiem dobrze, jednak i tak daję mu małe szanse. Starcie pięściarza z zawodnikiem MMA w boksie, to jak mecz piłkarzy nożnych z piłkarzami ręcznymi. Kilka światów różnicy. Patrząc jednak szerzej na ten pojedynek, to chłopaki mogą zrobić dobrą robotę dla sportów walki i to będzie super sprawa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis