MMA PLDaniel OmielańczukDenis Załęcki ostro komentuje przegraną Omielańczuka: Dziadek, daj Ty se już spokój!

Denis Załęcki ostro komentuje przegraną Omielańczuka: Dziadek, daj Ty se już spokój!

Denis Załęcki postanowił szybko zareagować w mediach społecznościowych po gali XTB KSW 79, która odbyła się w sobotę w Libercu. Była to pierwsza gala największej organizacji w naszym kraju na terenie Czech. ”Bad Boy” w mocnych słowach skomentował przegraną Daniela Omielańczuka.

Omielańczuk

Niewykluczone, że jeszcze w tym roku dojdzie do starcia ”Bad Boya” z byłym zawodnikiem UFC w freakowej organizacji. O tym zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu.

To nie jest dobry okres w karierze Omielańczuka jeżeli chodzi o starty w MMA. Daniel ostatecznie w sobotę zmierzył się z innym weteranem – Michałem Kitą. ”Masakra” w trzeciej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Tak to wyglądało:

Denis Załęcki reaguje!

Denis Załęcki w mediach społecznościowych postanowił zareagować po sobotniej przegranej Daniela Omielańczuka.

Dziadek… Daj Ty sobie spokój. High League czeka… Bijmy się, a nie przytulajmy

”Bad Boy” najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego marca. Denis na High League 6 w Katowicach zmierzy się z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. Starcie te zostało zakontraktowane w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Zobacz także:

Partner Dody zawalczy w klatce? Stawia ważny warunek!

Dariusz Pachut ukochany popularnej ”Dody” czyli Doroty Rabczewskiej nie wyklucza starcia w klatce! 36-latek stawia jednak jeden bardzo ważny warunek.

Załęcki chce poprawić rekord? Tyburski: W każdej innej płaszczyźnie jego szansa spada!

18 marca odbędzie się gala High League 6. W jednej z walk Denis Załęcki zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Starcie to zaplanowano w boksie w małych rękawicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis