MMA PLNajnowszeDariusz MichalczewskiMichalczewski o walce Adamka z youtuberem w FAME: Całkowicie rozmieniłby się na drobne!

Michalczewski o walce Adamka z youtuberem w FAME: Całkowicie rozmieniłby się na drobne!

Dariusz Michalczewski ponownie został zapytany o Tomasza Adamka, który ma za sobą powrót do startów. Legendarny pięściarz stoczył typowo sportowy pojedynek, ale zaraz czekają już go starcia w freakowej organizacji FAME MMA. To nie koniec, bowiem ”Góral” zmierzy się w boksie najprawdopodobniej z youtuberem. Michalczewski skomentował taką potencjalną walkę w mocnych słowach.

Adamek

Michalczewski nie ukrywał, że był mocno zaskoczony po tym co zobaczył przy walce Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Tuż przed walką ”Tiger” nie dawał za wielki szans legendzie KSW. Dariusz w sprawie tej walki wypowiedział się w rozmowie z Sportowymi Faktami.

Absolutnie nie mogę tego krytykować. Chalidow to bardzo dobry wojownik MMA. Adamek cwanie poszedł na swoje warunki. Oktagon czy ring – to nie ma różnicy, czy to jest kwadratowe czy okrągłe. Dawałem Mamedowi małe szanse, ale dziwi mnie, że wygrywał na punkty dwie rundy

Michalczewski mocno o walce Adamka w FAME!

Dariusz Michalczewski w wywiadzie z Interia.pl wyznał, że Tomasz Adamek powinien mocno się zastanowić czy dobrym posunięciem jest wkraczanie do freak fightów.

”Tiger” zapewnił, że potencjalna walka Adamka z youtuberem jest absurdem.

To już będzie kabaret do potęgi entej. Jeśli on rzeczywiście miałby teraz zmierzyć się z jakimś freak-fighterem, który rękawice może nosił kiedyś, gdy był małym chłopcem, to już naprawdę całkowicie rozmieniłby się na drobne. Z Mamedem, wielkim wojownikiem, jeszcze wszystko rozumiem, jako “dziadek” pokazał, że jest w stanie wygrać z facetem, który cały czas startuje. Mało mi się już to mieściło w głowie, ale dobra, to jeszcze się obroniło. A tak już całkowicie pokazałby, że robi to wyłącznie dla kasy

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis