MMA PLNajnowszeCAVEMMAMichał Pasternak po przegranej na CAVEMMA 2: Wniosek jest jeden: trzeba słuchać trenera!

Michał Pasternak po przegranej na CAVEMMA 2: Wniosek jest jeden: trzeba słuchać trenera!

Michał Pasternak zabrał głos po porażce, jakiej doznał na gali CAVEMMA 2, która w piątek odbyła się w Jastrzębiu-Zdrój. “Wampir” uległ tam Adamowi Kowalskiemu.

Michał Pasternak po przegranej na CAVEMMA 2

Starcie to było co-main eventem wydarzenia i trwało pełen dystans. Ostatecznie sędziowie przyznali zwycięstwo Kowalskiemu, a Pasternak przegrał drugą walkę z rzędu i trzecią w ostatnich czterech występach.

Tak relacjonowaliśmy to starcie -> CAVEMMA 2: Adam Kowalski po ciężkim boju pokonał Michała Pasternaka

Michał Pasternak po przegranej na CAVEMMA 2: Wniosek jest jeden: trzeba słuchać trenera!

Po walce Pasternak opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym wyciąga wnioski po tej porażce z Adamem Kowalskim. Wnioski podopiecznemu Mirosława Oknińskiego narzuciły się takie:

“Kolejna walka za mną. Tym razem nie moja ręka w gorze, ale wniosek jest jeden trzeba słuchać trenra i więcej trenować! 😁

Bardzo dziękuje Trenerowi @mirek_okninski @akademiasportowwalkiwilanow za wsparcie oraz gameplan, który gdybym zreazliowal dokładniej wynik byłby inny. […]

Podziękowania również dla tych, którzy tak licznie potrafią doradzać mi co mam robić i jak kierować swoją kariera. Nie martwicie się specjalnie dla Was będę jeszcze większym atencjuszem. 😎 Czekajcie na kolejne wywiady i walki w moim wykonaniu.😊

A ludziom życzliwym serdecznie dziękuje za wsparcie przed, w trakcie i po walce. Wielkie dzięki! 👊

Oczywiście gratulacje @adam__kowalski Fajna walka mordo ❤️❤️

Kolejna walka za mną. Tym razem nie moja ręka w gorze, ale wniosek jest jeden trzeba słuchać trenra i więcej trenować! 😁…

Posted by Michał Pasternak on Sunday, January 15, 2023

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis