MMA PLNajnowszeCAVEMMACAVEMMA 2: Adam Kowalski po ciężkim boju pokonał Michała Pasternaka

CAVEMMA 2: Adam Kowalski po ciężkim boju pokonał Michała Pasternaka

Adam Kowalski (14-7-1) pokonał Michała Pasternaka (16-9) jednogłośną decyzją w walce wieczoru gali CAVE MMA 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Zawodnicy dość szybko wdali się w wymiany ciosów. Doszło też do zderzenia głowami i pojedynek został wstrzymany. Po wznowieniu Kowalski dobrze pracował ciosami. Pasternak odpowiedział jednak kolanem. Oglądaliśmy sporo ciosów z obu stron. Na mocny cios Kowalskiego rywal próbował odpowiedzieć próbą sprowadzenia. Dobra końcówka rundy w wykonaniu zawodnika Arrachionu Olsztyn.

Żaden z zawodników nie zamierzał odpuszczać Trener Mirosław Okniński zachęcał swojego zawodnikado nieustannej presji. W jednej z akcji “Wampir” trafił palcem w oko swojego przeciwnika i mieliśmy krótką przerwę. Potem Kowalski trafił kilkoma naprawdę mocnymi ciosami, które jego przeciwnik wyraźnie odczuł. Były zawodnik FEN złapał drugi oddech i zaczął dyktować warunki w klatce. Pasternak nie pozostawał mu jednak dłużny.

Pasternak przejął inicjatywę na początku rundy trzeciej Zepchnął swojego rywala na siatkę. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów miał jednak problem ze swoim rywalem. Kowalski odpowiedział bowiem serią mocnych ciosów. Obaj zawodnicy byli już mocno zmęczeni. Kowalski odpowiadał ciosami mimo presji “Wampira”. Mistrz takich organizacji jak PLMMA, MMA-VIP czy WOTORE ciągle dążył jednak do klinczu i spychał przeciwnika na siatkę.

O wyniku walki musieli decydować sędziowie. Wszyscy punktowali identycznie – 29-28 dla Adama Kowalskiego.

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis