MMA PLNajnowszeCAVEMMAMaciej Różański rozstaje się z CAVE MMA! Poszło o pieniądze: Powiedział, że nie należy się nic i koniec negocjacji

Maciej Różański rozstaje się z CAVE MMA! Poszło o pieniądze: Powiedział, że nie należy się nic i koniec negocjacji

Jeden z czołowych zawodników kategorii półciężkiej w Polsce – Maciej Różański rozstaje się z organizacją CAVE MMA! Polak zamieścił w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym wytłumaczył sytuację związaną z jego odejściem z tej wspomnianej organizacji mieszanych sztuk walki.

Maciej Różański rozstaje się z CAVE MMA

A przyczynkiem do takiej, a nie innej decyzji były pieniądze, a właściwie ich brak. Chodzi o sytuację, w której Różański nie wyszedł do walki z Cleitonem Silvą na gali CAVE MMA 4.

Maciej Różański rozstaje się z CAVE MMA! Poszło o pieniądze: Powiedział, że nie należy się nic i koniec negocjacji

Starcie Polaka z Brazylijczykiem było main eventem gali CAVE MMA 4, ale starcie finalnie się nie odbyło, bowiem tuż przed wyjściem zawodników do klatki, Silva doznał kontuzji i nie był w stanie zaprezentować się fanom tego wieczora.

Finalnie walka się nie odbyła, choć Polak był gotowy do jej stoczenia.

Różański do czasu walki spełnił wszystkie umowne wymagania: promował galę, zrobił wagę, był gotowy do wyjścia do klatki. Nie mógł jedynie walczyć, ale to nie ze względu na siebie.

Po gali, Różański oczekiwał zapłaty od organizatora, ale ten postanowił nie wypłacić zawodnikowi ani złotówki, co stało się powodem opuszczenia przez “Spartana” organizacji CAVE MMA:

“Jak już niektórzy wiedzą, znów jestem wolnym graczem. Organizacja cavemma.pl nie ma zamiaru wypłacić nic, w związku z odwołana walką na godzinę przed… Umowa umową, ale są niepisane zasady w tym środowisku, jedna z nich mówi, że jak zawodnik już się zważy, wykona już najcięższą robotę, przygotowania, promocja, robienie wagi itd. to gaża się należy, byłem skory do kompromisów, ale organizator powiedział, że nie należy się nic i koniec negocjacji… Nie będę współpracował więcej z takim ludźmi, szanowałem ich wszystkie ustalenia, widzimisię i liczyłem na szacunek z drugiej strony… @selected_athletes_management szuka mi już nowego pracodawcy od jakiegoś czasu i mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli ogłosić naprawdę coś wielkiego 🔥 a federacji Cavemma życzę jak najlepiej ale już bez mnie…. Pozdrawiamy i z fartem ✌🏻”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis