MMA PLCiekawostkiMichał Milowicz zrobił sobie tatuaż polskiej organizacji MMA, ale… nie jest pierwszym!

Michał Milowicz zrobił sobie tatuaż polskiej organizacji MMA, ale… nie jest pierwszym!

Popularny aktor i celebryta Michał Milowicz zrobił sobie tatuaż polskiej organizacji MMA! W swoich mediach społecznościowych opublikował film z dziarania!

Michał Milowicz tatuaż

Milowicz nie ukrywa, że ma bardzo bliskie relacje z nową organizacją MMA na polskim rynku – Elite Fighters, która już 31 sierpnia zadebiutuje w naszym kraju.

Elite Fighters to freak fightowa organizacja, która zaczyna robić coraz większy szum wokół swojego debiutu jako organizatora.

Michał Milowicz zrobił sobie tatuaż polskiej organizacji MMA, ale… nie jest pierwszym!

Milowicz wytatuował sobie właśnie logo organizacji, w której najprawdopodobniej zobaczymy go jako konferansjera. Publikując ten wpis zażartował, że kiedyś w filmie Chłopaki nie płaczą grał gangstera, któremu tatuaże się rozmazują. Ciekawe czy tym razem się ten tatuaż rozmaże…

“1 Gala Elite Fighters nadchodzi 31 lipca w Rzeszowie G2AArena i Pay Per View !!! Bądźcie z Nami !!! Będzie się działo!!!👊🤛😎💪” – napisał na Instsagramie.

Michał Milowicz to nie pierwsza osoba, która wytatuowała sobie szyld polskiej organizacji MMA. Kiedyś w Polsce media obiegła informacja o powstaniu wyjątkowo słabej jakości klubu MMA Extrim, w którym trenerem był człowiek, który na twarzy miał wytatuowane określenie Ave Różal, a na brodzie logo KSW:

MMA Extrime – zdemaskujmy oszustów!!! - Wykop.pl

Zobacz także:

Helenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki! Da radę?

Wreszcie można to już oficjalnie ogłosić! Walka Helenius vs Kownacki jest już pewna! Poznaliśmy datę oraz miejsce rewanżu z udziałem “Babyface”!

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść… Będzie piekło?

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.

Jan Błachowicz o Jonie Jonesie: Tam jest bajzel w głowie!

Nie daje za wygraną mistrz kategorii półciężkiej – Jan Błachowicz. Polak po raz kolejny w dość ostry sposób wypowiada się o swoim niedoszłym rywalu – Jon Jonesie. “Tam jest bajzel w głowie!” – powiedział o byłym czempionie Błachowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis