MMA PLAdam KownackiHelenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki!

Helenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki!

Wreszcie można to już oficjalnie ogłosić! Walka Helenius vs Kownacki jest już pewna! Poznaliśmy datę oraz miejsce rewanżu z udziałem “Babyface”!

Informację o swojej najbliższej walce, która będzie rewanżem za ostatnią porażkę, Adam Kownacki przekazał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Helenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki!

Walka z udziałem Polaka odbędzie się 24 lipca, a miejscem rywalizacji pięściarzy będzie Las Vegas.

Walka Helenius vs Kownacki 2 będzie rewanżem za starcie, do którego doszło 7 marca 2020 roku. Wówczas to Fin sensacyjnie wygrał z Polakiem przez TKO w czwartej rundzie. Od tamtej porażki, Adam Kownacki nie ma w planach nic innego, jak zrewanżować się swojemu ostatniemu pogromcy.

Na to przyszło mu jednak trochę poczekać, bowiem rewanż między Heleniusem a Kownackim był już kilkukrotnie przekładany. Na szczęście, teraz mamy już oficjalne potwierdzenie tej walki, do której dojdzie już za niecały miesiąc,

A Wy jak stawiacie? Adam Kownacki weźmie rewanż na Heleniusie?

Zobacz także:

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść…

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.

Łukasz Jurkowski komentuje zestawienie Szostak-Kołecki: Nie masz nic do stracenia ziomek!

Największa organizacja w naszym kraju zaskoczyła! Mowa o walce wieczoru KSW 62, które odbędzie się już siedemnastego lipca. Akop Szostak (4-3) zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Ogłoszone starcie skomentował Łukasz Jurkowski (17-12), który jest niedoszłym rywalem medalisty olimpijskiego.

Tomasz Jakubiec rywalem Marcina Krakowiaka na KSW 62!

Bohaterowie tej walki albo kończą swoje starcia w efektowny sposób, albo zapewniają widzom wielkie emocje przez całą długość trwania pojedynku. Na KSW 62 w klatce rękawice skrzyżują Marcin Krakowiak (10-3, 4 KO, 6 Sub) oraz Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie, które odbędzie się 17 lipca, zakontraktowano w limicie kategorii średniej.